Kultura i rozrywka

  • 4 komentarzy
  • 11676 wyświetleń

Święto Niepodległości

W Szczuczynie uczczono obchody 91 rocznicy Odzyskania Niepodległości organizacją koncertu w wykonaniu młodzieży skupionej w Miejskim Domu Kultury. Koncert odbył się w kościele p.w. Imienia Najświętszej Marii Panny w dniu 15 listopada 2009 r.

W programie przygotowanym przez Mariannę Ostrowską wystąpił zespół wokalny oraz zespół  instrumentalny  Artura Skibniewskiego. Przed publicznością wystąpili młodzi wokaliści: Przemysław Jagusz, Monika Cudakiewicz, Magdalena Wójcik, Marta Kaczmarczyk, Monika Czaplicka, recytatorka - Emilia Śmiarowska oraz instrumentaliści: Artur Skibniewski, Mariusz Zamojski, Adrian Karwowski i Paweł Orzechowski.

Fot. B. Paszkowska

 

poniedziałek, 26 września 2022

V Festyn Rodzinny

poniedziałek, 26 września 2022

Kreatywna sobota w SP2

Komentarze (4)

Byłem pod wrażeniem subiektywnych doznań! Tak mogę ocenić tę młodzieżową skalę możliwości. Będąc z natury do bólu szczerym, nie mogę milczeć na temat tego, co się działo. Byłoby to grzechem pychy, zazdrości albo czegoś gorszego. A działo się bardzo dużo. Owy spektakl był pewnego rodzaju przeglądem, albo rankingiem talentów ziemi szczuczyńskiej. Gdyby nie odbył się w kościele, to około 90 procent osób uczestniczących z innego względu, nigdy by nie wiedziało, że mamy tak zdolną młodzież. Zachwycały mnie głosy kilku osób, ale nie znając ich, trudno jest mi podać nazwiska nie obrażając przy tym innych. Jeden z nich powodował u mnie anielskie uniesienie, jakoby Eden wciągał mnie w wir subtelnego piękna. Temat refleksji był odpowiedni do czasu, potrzeb społecznych, a jednocześnie podzięką dla bohaterów naszej historii. Historii, której jesteśmy winni szacunek. Pozdrawiam wykonawców i organizatorów. Pani Basi dzięki za przybliżenie nam scen niedostrzeganych z ławek i za uroczy reporterski przegląd sytuacyjny.

bardzo mi sie podobało.było naprawde super,tylko szkoda ze w szczuczynie ciągle ci sami wystepują.czyzby młodziesz nasza nie chce sie udzielac

To nie tak.
Młodzież to może i chciałaby się udzielać, tylko talentu brak.
I dlatego wciaż ci sami są eksploatowani.

hehe to już niczyja wina, że talentu brak . jeśli się nie podobają te same osoby to nie trzeba przychodzić na ich występ i tyle, a może samemu stanąć tam i zaśpiewać .

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.