środa, 8 grudnia 2021

Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 8895 wyświetleń

Wieczór wigilijny w PM nr 6

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, we wtorek 12 grudnia br. w Przedszkolu Miejskim nr 6 w Grajewie odbył się wieczór wigilijny dla rodziców dzieci z VI grupy przedszkolnej – Biedronki.

Na spotkaniu maluchy zaprezentowały specjalnie przygotowane wystąpienie artystyczne, popisywały się także świetną znajomością kolęd i świątecznych piosenek. Mimo ogromnego stresu maluchów, dla których był to pierwszy występ przed tak licznym gronem – przedstawienie podobało się zebranym. 

Pierwsze spotkanie rodziców i dzieci z IV grupy - Biedronki zakończył wspólny poczęstunek oraz symboliczne podzielenie się opłatkiem. Wieczór wigilijny przygotowały panie Krystyna Ostrowska i Elżbieta Ossowska, nauczycielki wychowania przedszkolnego z PM nr 6 w Grajewie.

- Ideą spotkania jest wzajemna integracja dzieci, rodziców oraz nauczycieli. Ponadto występ przed tak liczną publicznością pozytywnie wypływa na rozwój artystyczny maluchów - powiedziała Elżbieta Ossowska.

Galeria zdjęć

e-Grajewo.pl

Komentarze (2)

Fajne maluszki. Oby tak dalej P. Elu!

hej!!!!!! wsród tych cudownych maluszków jest moja pszesliczna siostrzenica marysienka ta blondyneczka w bialej bluzeczce i czarnej spódniczce jest taka SLICZNA!!!!!!!! :D ;P

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.