wtorek, 27 lutego 2024

Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 6085 wyświetleń

Wieści z ZS nr 2

DOBRZE ZAPROJEKTOWANA SZKOŁA
Uczniowie Technikum oraz II LO w Grajewie wzięli udział w konkursie „Projekt z klasą”. Aneta Wróblewska (kl.1ae), Paulina Sztachelska (kl.1d), Grzegorz Lendo (kl.3d) i Bartek Olszewski (kl.3d) opracowali projekt edukacyjny dotyczący bogatej kultury Azji. Fundamentem działań stał się wywiad rzeka z Panem Arturem Laskowskim, który we wrześniu, po kilku latach pracy w szkole, wrócił z Korei Południowej do Polski i jest niezwykle cennym źródłem informacji, jak też motywacji. 
Młodzież zaplanowała m.in. warsztaty, konkursy tematyczne, debaty sokratejskie z mieszkańcami regionu w realu, a Korei – online. Przygotowała porównanie na tle Europy i Azji dobrych praktyk edukacyjnych z dziedzin: lingwistyki, geografii, informatyki. Całość przyprawiła prezentacją własnych zainteresowań i umiejętności, zachęcając beneficjentów projektu do rozwijania ciekawości poznawczej, kreatywności oraz podążania za marzeniami i pasją.
Zespół Szkół Nr2 im.9. Pułku Strzelców Konnych w Grajewie znalazł się w gronie placówek, które w szczególny sposób dbają o rozwijanie umiejętności kluczowych młodzieży i został uhonorowany tytułem „Dobrze ZaPROJEKTowana Szkoła”. - informuje Beata Strzałkowska

poniedziałek, 26 lutego 2024

Grajewskie spotkania z historią

poniedziałek, 26 lutego 2024

Wieści z ZS nr 2

Komentarze (1)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.