czwartek, 18 sierpnia 2022

Kultura i rozrywka

  • 4 komentarzy
  • 9861 wyświetleń

Wieści z ZS nr 2

WARSZTATY  FILMOWO-FOTOGRAFICZNE  W JEDNOSTCE 
 
W środę 18 stycznia 2012 w ZS Nr 2 w Grajewie dobył się popremierowy pokaz prac  konkursowych w ramach  I Festiwalu Filmów Przyrodniczych pt.: „MOJA SZKOŁA – NATURALNIE!”.  Pomysł  zrodził się podczas zajęć  multimedialnych, a  następnie uczniowie kształcący się w zawodzie technik informatyk zarazili tą inicjatywą swych kolegów z liceum i do końca projektu służyli im radą oraz konkretną pomocą. Grupa uczniów wspólnie  z nauczycielami przedmiotów informatycznych opracowała regulamin konkursu, projekty ogłoszeń, podziękowań dla sponsorów i dyplomów. Po wydrukowaniu ogłoszeń nie pozostało nic innego, jak TYLKO mieć pomysł i plan działania, pozyskać materiały z różnych źródeł,  sfilmować małe co nieco, opanować niezbędne programy  komputerowe, wykorzystać wszystko w praktyce i… już :)

 To, czy im się udało mogą Państwo ocenić  sami – w  środę 25 stycznia 2012 roku. W tym dniu zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w warsztatach filmowo-fotograficznych poprowadzonych przez laureatów festiwalu  i nauczycieli informatyki W JEDNOSTCE.  Zaczynamy w samo południe a w programie spotkania między innymi:
 PROJEKCJA FILMÓW I FOTOGRAFII KONKURSOWYCH
 FILMOWE ZAJĘCIA ĆWICZENIOWE – NAGRYWANIE, MONTAŻ, PREZENTACJE W SIECI
 LIPDUB – JAK GO STWORZYĆ I OMINĄĆ ZAGROŻENIA PRODUKCJI?
  TAJNIKI DOBREJ FOTOGRAFII – ZAJĘCIA WARSZTATOWE (SESJA „KU PAMIĘCI”)
Dyplomy za udział w konkursie, podziękowania dla sponsorów oraz nagrody dla laureatów festiwalu zostaną wręczone podczas wizyty urzędnika Komisji Europejskiej w naszej szkole (EUROPA – PRZEZ PRYZMAT JEDNOSTKI) w lutym, jednakże już dziś ogłaszamy zwycięzców:

Pierwsze miejsce w konkursie i nagrodę pieniężną w wysokości 200 zł otrzymuje uczeń klasy 4d – Daniel Jaśkowski, drugie miejsce i  nagrodę pieniężną w wysokości 100 zł otrzymuje uczennica klasy 1b – Katarzyna Misztal, trzecie miejsce w konkursie i nagrodę pieniężną w wysokości 50 zł otrzymuje uczeń klasy 3d – Hubert Wysocki natomiast nagrodę publiczności i  nagrodę pieniężną w wysokości również 50zł otrzymuje uczeń klasy 1de – Michał Jaśkowski.

Uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za dostarczone emocje. Wyrazy uznania i podziękowań kierujemy też do wszystkich klas informatycznych, które wzięły udział w projekcie i obradach jury oraz nauczycieli: Pani Agnieszki Koniecko, Pana Krzysztofa Gutowskiego, Pana Tomasza Cebelińskiego, Pana Przemysława Sienkiewicza.

Więcej szczegółów i prezentacje prac na stronie www.zs2.grajewo.pl.

Organizatorzy: A.Danowska, B.Strzałkowska.

czwartek, 18 sierpnia 2022

Prostki Dożynki gminne 2022

czwartek, 18 sierpnia 2022

Tykocińska Biesiada Miodowa 2022

Komentarze (4)

Dzięki tej szkole nie jeden uczeń odnalazł swoje nowe hobby! Gratuluje, że potraficie Państwo tak zmobilizować i zachęcić młodzież.

Super prezentacja. Gratuluję Danielowi.

wszystkie filmy i sposoby podejścia do tematu są ciekawe GRATULACJE! zapraszamy na stronę szkoły, gdzie załączone będą filmy laureatów oraz skróty pozostałych :))

Gratuluję, oby więcej takich konkursów !

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.