poniedziałek, 4 grudnia 2023

Sport

Wieści z Warmii

Dyrektor KS Warmia Grajewo -Janusz Szumowski


W najbliższą sobotę planujemy rozegrać mecz sparringowy w Ostrołęce z tamtejszą Narwią (godz. 12:00). Mecz dojdzie do skutku tylko pod warunkiem odpowiedniego stanu boiska. Spotkanie ligowe z Mazowszem Grójec już niemal za tydzień, a na naszym stadionie wciąż gruba (ok.40 cm) warstwa śniegu. W najbliższych dniach będziemy próbować usunąć śnieg z boiska za pomocą sprzętu odśnieżającego. Nie można jednak na dziś wykluczyć możliwości przełożenia na inny termin także tego spotkania.

Już teraz pragnę poinformować kibiców o tym, że w rundzie wiosennej całkowicie wyłączona z dostępu dla widzów będzie część stadionu którą dawniej zajmowała trybuna główna. Tym samym wejścia na stadion będą funkcjonowały wyłącznie od strony ul. Sportowej.

Ceny biletów nie ulegają zmianie. Na trybuny z miejscami siedzącymi : 10 zł (normalny), 5 zł (ulgowy), na miejsca stojące: 6 zł (normalny), 3 zł (ulgowy).

Pozdrawiam
Janusz Szumowski


czytaj więcej...

czwartek, 30 listopada 2023

Grajwo. Klub Sportowy Ookami

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.