Kultura i rozrywka

Wieści z SP nr 4

Ogólnopolski konkurs OCAL OKRUCHY HISTORII – MŁODZIEŻ BUDUJE MUZEA został rozstrzygnięty. Laureatami konkursu na etapie wojewódzkim zostali: WĄDOŁOWSKA PATRYCJA, ŁEMPICKI DAMIAN, JAGIELSKI JACEK i MASŁOWSKI PATRYK.

Miło nam przekazać wiadomość, że na etapie centralnym (ogólnopolskim) w kategorii „Solidarność” i opozycja demokratyczna w latach 1970 – 1989 – szkoły podstawowe, praca Patrycji Wądołowskiej (obecnie uczennicy klasy pierwszej Publicznego Gimnazjum nr 3) zdobyła WYRÓŻNIENIE.

Patrycja i opiekunowie pracy – panie Halina Muryjas-Rząsa i Iwona Bukrejewska, otrzymały nagrody i specjalne podziękowania od Ministra Edukacji Narodowej pani Katarzyny Hall, podpisane przez prof. dr hab. Pawła Machcewicza - Dyrektora Muzeum II Wojny Światowej oraz Macieja Ziębę OP – Dyrektora Europejskiego Centrum Solidarności.

GALERIA

W dniu 18 X 2010 r. dyrektor szkoły – pani Halina Muryjas - Rząsa i polonistka - pani Urszula Buczyńska uczestniczyły w uroczystości wręczenia Honorowego Certyfikatu Bezpieczeństwa „Szkoła Bezpieczna i Przyjazna Uczniom”. Uroczystość ta odbyła się w Filharmonii Białostockiej.
W programie znalazły się wystąpienia okolicznościowe organizatorów tego przedsięwzięcia, prezentacja oraz wręczenie certyfikatów.

Szkoła znalazła się w gronie 46 szkół z województwa podlaskiego, którym ten certyfikat przyznano. Warto nadmienić, że do procedury tej początkowo przystąpiło około stu szkół.
 

poniedziałek, 5 czerwca 2023

Wojewodzin. "Bal Pożegnalny"

sobota, 3 czerwca 2023

Dzień Dziecka w SP2

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.