Kultura i rozrywka

Wieści z SP nr 4

Wieści z SP nr 4

Ogólnopolski konkurs OCAL OKRUCHY HISTORII – MŁODZIEŻ BUDUJE MUZEA został rozstrzygnięty. Laureatami konkursu na etapie wojewódzkim zostali: WĄDOŁOWSKA PATRYCJA, ŁEMPICKI DAMIAN, JAGIELSKI JACEK i MASŁOWSKI PATRYK.

Miło nam przekazać wiadomość, że na etapie centralnym (ogólnopolskim) w kategorii „Solidarność” i opozycja demokratyczna w latach 1970 – 1989 – szkoły podstawowe, praca Patrycji Wądołowskiej (obecnie uczennicy klasy pierwszej Publicznego Gimnazjum nr 3) zdobyła WYRÓŻNIENIE.

Patrycja i opiekunowie pracy – panie Halina Muryjas-Rząsa i Iwona Bukrejewska, otrzymały nagrody i specjalne podziękowania od Ministra Edukacji Narodowej pani Katarzyny Hall, podpisane przez prof. dr hab. Pawła Machcewicza - Dyrektora Muzeum II Wojny Światowej oraz Macieja Ziębę OP – Dyrektora Europejskiego Centrum Solidarności.

GALERIA

W dniu 18 X 2010 r. dyrektor szkoły – pani Halina Muryjas - Rząsa i polonistka - pani Urszula Buczyńska uczestniczyły w uroczystości wręczenia Honorowego Certyfikatu Bezpieczeństwa „Szkoła Bezpieczna i Przyjazna Uczniom”. Uroczystość ta odbyła się w Filharmonii Białostockiej.
W programie znalazły się wystąpienia okolicznościowe organizatorów tego przedsięwzięcia, prezentacja oraz wręczenie certyfikatów.

Szkoła znalazła się w gronie 46 szkół z województwa podlaskiego, którym ten certyfikat przyznano. Warto nadmienić, że do procedury tej początkowo przystąpiło około stu szkół.
 

poniedziałek, 18 października 2021

Wielka Parada Branickich 2021

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.