niedziela, 3 lipca 2022

Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 1564 wyświetleń

Wieści z SP nr 1

16 maja 2022 roku w Szkole Podstawowej nr 21 im. marsz. J. Piłsudskiego w Białymstoku odbyło się uroczyste podsumowanie wojewódzkich konkursów przedmiotowych, organizowanych przez Kuratorium Oświaty i przeprowadzonych w szkołach podstawowych w roku szkolnym 2021/2022. 

 

W czasie uroczystości Artur Zieliński, uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 w Grajewie i jeszcze ponad dwustu laureatów odebrało zaświadczenia,  a wielokrotni laureaci pamiątkowe grawertony i nagrody.  

Mamy nadzieję, że ta pasja, która doprowadziła Was do tego miejsca za kilka, kilkanaście lat doprowadzi Was dużo dalej; że to Wy będziecie tymi, którzy będą wyznaczali nowe trendy w nauce, gospodarce, polityce, sporcie – gratulując nagrodzonym, powiedział Dariusz Piontkowski Sekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji i Nauki.

Jesteście bohaterami dzisiejszej uroczystości. Cieszę się, że po latach pandemii możemy razem świętować Wasze sukcesy - powiedziała do zgromadzonych  Beata Pietruszka Podlaski Kurator Oświaty.

 

Naszemu bohaterowi towarzyszyły Alicja Jusińska (nauczyciel przygotowujący) oraz dyrektor szkoły, Karolina Modzelewska. 

niedziela, 3 lipca 2022

Kino pod chmurką "DYSTOPIA"

Komentarze (2)

Gratulacje !
Artur jesteś wielki !

Brawo Uczeń! Brawo p. Jusińska!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.