Kultura i rozrywka

  • 6 komentarzy
  • 9058 wyświetleń

Wieści z PG Wąsosz

Konkurs na najlepszą stronę internetową - "Polski Internet"
 
Zakończył się konkurs "Polski Internet”, w którym udział brała strona Gimnazjum im.ks.Stanisława Konarskiego w Wąsoszu.
W konkursie rywalizowało ponad 1000 stron w kilkunastu kategoriach, m.in. 'Przyjazne konto internetowe', 'Najlepsza firma' i 'Gimnazjum'.

Wyniki zostały ogłoszone podczas Uroczystej Gali, która odbyła się 20 stycznia 2012r. na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.
W kategorii Gimnazjum były zgłoszone 32 strony, do II etapu zakwalifikowało się 5 stron w tym strona gim-wasosz.pl ( na drugim miejscu).

Podczas ogłaszania wyników II-go etapu nasza strona zdobyła pierwsze miejsce i tym samym zyskała tytuł Laureata w kategorii Gimnazjum.
Na ogłoszeniu wyników szkołę reprezentowali Michał Zarzecki - pomysłodawca udziału w konkursie i twórca obecnej strony gimnazjum oraz nauczyciel informatyki Pani Agnieszka Świderska.


Gratulacje dla Michała oraz Pani Agnieszki.

Dziękujemy wszystkim, którzy oddawali codziennie głosy na stronę naszego gimnazjum.

Gimnazjum im.ks.Stanisława Konarskiego w Wąsoszu

wtorek, 16 sierpnia 2022

Kino wakacyjnym z GCK za 8 zł

Komentarze (6)

a mi się ta strona nie podoba. Jest taka... yyy.... Zwykła! Co jest w niej nadzwyczajnego? Drugie miejsce za co? Kto był na pierwszym miejscu? Gimnazjum w Nibylandii?! Czy jakieś zwierzęta?! Zerknijcie np. na stronę Gimnazjum nr.21 w Gorzowie. Sprawdźcie jej pozycje w google. Porównajcie je sobie. Patrząc już na logo widzimy czystą amatorszczyznę... tekst pisany Alegrian-em bez polskich znaków, zdjęcie w tle "rozciągnięte", aż za nadto. Jeden plus, jest oparta o joomla, chociaż jak podejrzewam to szablon pobrany z internetu i tylko zmodyfikowany. Uważam, że na drugie miejsce to ona nie zasługuje, albo naprawdę poziom był niewielki.

Po pierwsze to czas nauczyć się czytać bo strona zajęła I miejsce, a nie II, to była kategoria Gimnazjum więc nie mogli być zwierzęta, myślenie nie boli.
Strona Gimnazjum nr.21 w Gorzowie nie została wykonana przez uczniów, a prawdopodobnie przez nauczyciela informatyki, uczniowie piszą artykuły i robią zdjęcia.
Jak na razie chodzę do gimnazjum, a nie do szkoły informatycznej więc nie mogę być profesjonalistą, ja strony robią amatorsko bo jest to moje hobby.
Jest to strona od uczniów dla uczniów, a nie od firmy wykonującej strony dla uczniów .
To logo nie jest zrobione przypadkiem źle, a specjalnie pokazując to co napisałem wyżej.
Twoje strony były o wiele gorsze, więc nie oceniaj czegoś czego sam zrobić nie umiesz.
Dziękuje wszystkim którzy oddali głos na stronę Gimnazjum im.ks.Stanisława Konarskiego w Wąsoszu

Brawo Michał.Tak trzymaj - nie przejmuj się tymi co tobie zazdroszczą. Gratuluję i życzę Tobie dalszych sukcesów!

zaraz zaraz SSS nie masz zielonego pojęcia kim jestem, a już napewno nie zajmuje się tworzeniem stron internetowych, bo to nie moja branża. Nie wiesz kto tworzy stronę w gorzowie. Bo z tego co ja wiem, a uwierz że na ten temat wiem więcej, to stronę tę tworzy dwoje uczniów, pod opieką nauczyciela informatyki. Jak nie mniemam to użytkownik SSS jest autorem tejże strony. Osobiście no gratuluje Tobie, ale to było moje zdanie na temat tej strony. a teraz słowo do ZZZ - nie Zazdroszcze, bo niema czego uwierz, i nie jestem raczej osobą którą boli serce z czyjegoś sukcesu.

Kurcze Panowie po co to wszystko? UŻYTKOWNIK-u zazdrościsz czy też nie to już Twoja sprawa. Michale gratuluje itd itp :))

Wygrał lepszy i po prostu tyle , nie ma co sie kłócic na forum , e-grajewo.pl
:P

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.