Sport

  • 2 komentarzy
  • 11989 wyświetleń

Wieści z "Maratonki"

Mimo intensywnych przygotowań do XII Biegu Wilka oraz przyjęcia Serge Gerarda, zawodnicy Maratonki w ubiegły weekend wzięli udział aż w czterech imprezach biegowych: w Łapach, Mońkach, Barcianach i Starych Juchach.

Sezon biegowy  rozpoczął już 17 stycznia Bartek Talaga udziałem w   XXVII Bieg Chomiczówki (15km, czas netto 01:22:37), najcenniejszy jednak rezultat uzyskał Janusz Krause uzyskując w marcu w Maratonie w Barcelonie rekord życiowy: 2.58.32. W minioną sobotę w X Biegu im. Waldemara Kikolskiego najlepiej z Grajewian wypadł Przemek Dąbkowski - III miejsce w kat open (16.08) reprezentujący UKS Trops z PG Nr2, Agnieszka Kędzierska - miejsce (Maratonka), Karol Krzyżanowski - VI miejsce (19.50). W biegu Bartów Jarek Czopek uplasował się na II miejscu. W niedzielę w Starych Juchach II miejsce w kat open zajął Janusz Krause, natomiast w Mońkach Karol Krzyżanowski był piąty, Bożena Cimoch i Monika Kędzierska odpowiednio piąta i szósta. Już 2 maja startujemy w Ciechanowie. Szczególnie zapraszamy wszystkich do udziału w Biegu Wilka.

czwartek, 18 kwietnia 2024

WARMIA Grajewo. Zapraszamy na mecz!

czwartek, 18 kwietnia 2024

PARTA 1951 Szepietowo - WARMIA Grajewo 1:3

Komentarze (2)

pan dabkowski to wzór nauczyciela wf daje przykład swoim uczniom i ma wspaniałe wyniki wie że talent to tylko 10 procent sukcesu reszta to cięzka praca życzę jeszcze wiecej sukcesów panie przemku

o i nasza Agnieszka jest ....
gratulacje :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.