Szczuczyn

Wieści z Biblioteki

Oferta edukacyjna Biblioteki Miejskiej w Szczuczynie

    Biblioteka Miejska w Szczuczynie zaprasza klasy szkolne, nauczycieli i wszystkich zainteresowanych do skorzystania z oferty edukacyjnej przygotowanej we współpracy z Instytutem Pamięci Narodowej Oddział w Białymstoku.

    Zapraszamy do obejrzenia wystawy pt.: „Sybiracy. Deportacje obywateli polskich w głąb ZSRS (1939–1941)” z możliwością obejrzenia filmu i wysłuchania relacji świadków tych wydarzeń w siedzibie Biblioteki Miejskiej. Wystawę oglądać można do 30.09.2016 r.

    A już 30.09.2016r. zostaną przeprowadzone lekcje historyczne:

 - dla uczniów klas VI szkół podstawowych pt.: „A więc wojna..” - polski wrzesień 1939 roku. Zajęcia poprowadzi pani Urszula Gierasimiuk z IPN Białystok.

 - dla uczniów Zespołu Szkół w Niećkowie - lekcja pt.: „PRL państwo totalitarne”. Zajęcia poprowadzi pan Piotr Kalisz z IPN Białystok.

    W okresie od 1 do 31.12.2016 r. będzie można obejrzeć wystawę pt.: „586 dni stanu wojennego” z możliwością obejrzenia filmu i wysłuchania relacji świadków tych wydarzeń w siedzibie Biblioteki Miejskiej.

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.