Sport

  • 5 komentarzy
  • 8247 wyświetleń

"Ćwiczyć każdy może"

Szkolny Turniej Piłki Siatkowej Uczniów, Rodziców i Nauczycieli ZSM nr 3 w Grajewie

18 stycznia 2014 r. odbył się Szkolny Turniej Piłki Siatkowej Uczniów, Rodziców i Nauczycieli w ramach Ogólnopolskiej Akcji Ministra Edukacji Narodowej „Ćwiczyć każdy może” z okazji Roku Szkoły w ruchu. Inicjatorem tej akcji był Samorząd Uczniowski oraz rodzice ZSM nr 3 w Grajewie. Wszystkie mecze były zacięte i wyjątkowo wyrównane. Zmotywowane i zdeterminowane reprezentacje rzuciły się do walki o zwycięstwo już od pierwszych sekund spotkania. Każda drużyna miała na swoim koncie przegrany jak i wygrany mecz. Oto najciekawsze wyniki:
Drużyna Rodziców pokonała Gimnazjalistów Drużyna Nauczycieli pokonała Rodziców Drużyna Gimazjalistów pokonała Nauczycieli Drużyna SP 4 pokonała Rodziców Mimo silnej rywalizacji Turniej odbył się w przyjaznej atmosferze, a wspólnie spędzony czas był źródłem wzajemnego poznania, uczenia się od siebie trudnej sztuki fair play i dzielenia się radością z osiąganych celów. Gratulujemy pomysłu rodzicom i przedstawicielom Samorządu Uczniowskiego, tym bardziej, że SU zebrał spora kwotę środków finansowych, które zostaną przeznaczone na zakup pomocy dydaktycznych i zabawek dla dzieci z oddziału przedszkolnego SP 4.

 Po zakończonym spotkaniu ( w kuluarach) dochodziły nas słuchy, że wszystkie drużyny będą przygotowywały się do rewanżu już w czerwcu !

wtorek, 23 kwietnia 2024

WARMIA - MOSP 4:3 (skróty)

Komentarze (5)

Zacna inicjatywa moi mili :)

Super akcja bardzo pomysłowe brawa dla wszystkich uczestników i oczywiście osób przygotowujących to przedsięwzięcie

Zabawa , ruch i dużo radości. Dziękuję.

Pani Beato ,,,,,,,,, MISTRZOSTWO SWIATA

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.