poniedziałek, 27 maja 2024

Sport

Świąteczny Turniej Szachowy

W dniu 14 grudnia 2013 r. odbył się X Świąteczny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora ZSM nr 2 w Grajewie. W zawodach udział wzięło 59 uczestników z Łomży, Szczuczyna, Grajewa ,oraz
z gminy Grajewo i powiatu grajewskiego. Zawody rozegrano na dystansie 9 rund po 10 minut. Sędzią głównym zawodów był Zbigniew Okulewicz.

Wyniki końcowe:

KLASYFIKACJA OGÓLNA

Lp.

Nazwisko i Imię

Klub

Punkty

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

36

37

38

39

40

41

42

43

44

45

46

47

48

49

50

51

52

53

54

55

56

57

58

59

Sobciński, Sławomir

Filipkowski, Jerzy

Filipkowska, Joanna

Sulewski, Grzegorz

Milcarz, Katarzyna

Radomir, Kolendowicz

Danowski, Paweł

Maciorowski, Mariusz

Przyborowska, Monika

Żmijewska, Weronika

Krukowska, Alicja

Klimaszewski, Wojciech

Mieczkowska, Aleksandra

Hodun, Damian

Żywno, Hubert

Romanowski, Konrad

Krzeczkowski, Przemysław

Bobrowski, Adam

Dąbrowski, Rafał

Budenas, Karolina

Wiśniewski, Bartosz

Szewczyk, Malwina

Demby, Maciej

Okulewicz, Dawid

Karwowska, Ola

Pięczykowska, Natalia

Żmijewski, Ernest

Kozłowski, Michał

Rutkowski, Bartłomiej

Łajewski, Piotr

Gutowska, Milena

Łajewski, Paweł

Nikonowicz, Adrian

Kołakowski, Adrian

Wilczewski, Rafał

Świderski, Arkadiusz

Lenkiewicz, Patryk

Wencek, Wiktor

Kurzątkowski, Sebastian

Kierznowska, Oliwia

Kacprzak, Kacper

Świderska, Ewelina

Kurzątkowski, Marcin

Kacprzak, Kalina

Rorbarch, Aleksander

Kostrzewski, Kamil

Żemajtys, Damian

Świderska, Katarzyna

Rogowski, Tomasz

Tarnacka, Karolina

Brodowska, Liliana

Krajewski, Filip

Maszczyk, Damian

Rutkowski, Kamil

Laskowski, Bartosz

Dawidowski, Stanisław

Kucharski, Michał

Charmułowicz, Kacper

Wajs, Filip

Łomża

Szczuczyn

Szczuczyn

I LO Grajewo

PG 2 Grajewo

Grajewo

Grajewo

PG 3 Grajewo

G Danówek

SP 1 Grajewo

G Danówek

PG 2 Grajewo

G Danówek

I LO Grajewo

PG 2 Grajewo

SP 4 Grajewo

PG 2 Grajewo

PG 2 Grajewo

PG 2 Grajewo

PG 2 Grajewo

SP 2 Grajewo

SP Piątnica

G Danówek

SP 2 Grajewo

SP 1 Grajewo

G Danówek

SP 1 Grajewo

SP 4 Grajewo

G Rajgród

SP 1 Grajewo

SP 1 Grajewo

SP 1 Grajewo

G Rajgród

G Rajgród

SP 2 Grajewo

G Danówek

SP 4 Grajewo

SP 2 Grajewo

SP 4 Grajewo

PG 2 Grajewo

SP 4 Grajewo

SP 1 Grajewo

SP 4 Grajewo

SP 4 Grajewo

SP 4 Grajewo

SP 2 Grajewo

SP 4 Grajewo

SP 1 Grajewo

SP 2 Grajewo

SP Rajgród

SP 1 Grajewo

SP 4 Grajewo

SP 2 Grajewo

SP 4 Grajewo

SP 2 Grajewo

SP 2 Grajewo

SP 4 Grajewo

SP 2 Grajewo

SP 4 Grajewo

9.0

7.5

7.5

6.5

6.5

6.5

6.0

6.0

6.0

6.0

6.0

5.5

5.5

5.5

5.5

5.5

5.5

5.5

5.0

5.0

5.0

5.0

5.0

5.0

5.0

5.0

4.5

4.5

4.5

4.5

4.5

4.5

4.5

4.0

4.0

4.0

4.0

4.0

4.0

4.0

4.0

3.5

3.5

3.5

3.5

3.5

3.5

3.0

3.0

3.0

3.0

3.0

3.0

3.0

3.0

2.5

2.0

2.0

1.0

 

GRUPA CHŁOPCÓW DO LAT 12

1.Konrad Romanowski, SP 4 Grajewo, 5.5 pkt.

2.Bartosz Wiśniewski, SP 2 Grajewo, 5.0 pkt.

3.Ernest Żmijewski, SP 1 Grajewo, 4.5 pkt.

GRUPA DZIEWCZĄT DO LAT 12

1.Weronika Żmijewska, SP 1 Grajewo, 6 pkt.

2.Malwina Szewczyk , SP Piątnica, 5 pkt.

3.Aleksandra Karwowska, SP 1 Grajewo, 5 pkt.

GRUPA CHŁOPCÓW DO LAT 16

1.Mariusz Maciorowski, PG 3 Grajewo, 6 pkt.

2.Wojciech Klimaszewski, PG 2 Grajewo, 5,5 pkt.

3.Hubert Żywno, PG 2 Grajewo, 5,5 pkt.

GRUPA DZIEWCZĄT DO LAT 16

1.Katarzyna Milcarz, PG 2 Grajewo, 6,5 pkt.

2.Monika Przyborowska, G Danówek, 6 pkt.

3.Alicja Krukowska, G Danówek, 6 pkt.

GRUPA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW DO LAT 8

1. Dawid Okulewicz, SP 2 Grajewo, 5 pkt.

2. Sebastian Kurzątkowski, SP 4 Grajewo, 4 pkt.

3. Marcin Kurzątkowski, SP 4 Grajewo, 3,5 pkt.

4. Kacprzak Kalina, SP 4 Grajewo, 3,5 pkt.

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.