Sport

Wesołych i Pogodnych Świąt

W imieniu swoim i Zarządu K.S. WARMIA Grajewo życzę Wam Zdrowych Wesołych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia i Samych Powodów do Szczęścia w Nowym Roku 2014!

Janusz Szumowski

 

 

Minęły trzy tygodnie od zakończenia tegorocznych rozgrywek piłkarskich w III lidze. Po smutnym pożegnaniu z grajewskimi kibicami – porażce 0:4 na własnym boisku z MKS Korsze zawodnicy WARMII Grajewo zakończyli treningi i mają przerwę w zajęciach.

Tydzień po ostatnim meczu rundy jesiennej przedstawiciele Zarządu Klubu spotkali się z trenerem Leszkiem Zawadzkim, który obejmując zespół na początku października ustalił z Zarządem warunki pracy tylko do końca przedłużonej rundy jesiennej, więc pod znakiem zapytania stanęła jego dalsza praca w naszym Klubie. Wbrew krążącym i kolportowanym przez różne osoby plotkom jakoby trener Zawadzki nie był już zainteresowany pracą w naszym Klubie Zarząd na spotkaniu ze szkoleniowcem szybko ustalił warunki dalszej współpracy i to właśnie Leszek Zawadzki poprowadzi nasz zespół w rundzie wiosennej rozgrywek III ligi w jubileuszowym 90-tym roku istnienia Klubu.

Ustalono, że piłkarze rozpoczną przygotowania do rozgrywek 21 stycznia. Prowadzący rozgrywki w naszej grupie III ligi Warmińsko – Mazurski Związek Piłki Nożnej w Olsztynie ustalił termin rozpoczęcia rundy wiosennej na 8/9 marca. Inną kwestią jest to, czy to… realny termin, czy „pobożno-życzeniowy”. Pamiętamy, że w obecnym, kończącym się roku jeszcze 13 kwietnia byliśmy zmuszeni odwoływać mecze ligowe z powodu zalegającego na murawie śniegu.

Ustalone zostały już następujące mecze kontrolne WARMII w okresie przygotowawczym:

28 stycznia  CONCORDIA Elbląg (II liga) w Olecku

01 lutego MAZUR Ełk (IV liga) w Łomży

08 lutego TĘCZA Łyse (wicelider Mazowieckiej Ligi Okręgowej) w Łomży

16 lutego OLIMPIA Zambrów (II liga) w Zambrowie

22 lutego OSTROVIA Ostrów Mazowiecka (IV liga mazowiecka) w Łomży

01 marca ZNICZ Biała Piska (III liga) w Łomży

08 marca POGOŃ Łapy (IV liga) w Łomży*

*ten mecz zostanie rozegrany w przypadku prawdopodobnego odwołania pierwszej kolejki ligowej

Wszystkim naszym Sponsorom, Przyjaciołom, Kibicom, Zawodnikom i ich Rodzinom składamy najserdeczniejsze życzenia Zdrowych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2014!

Dziękujemy za Wasze wsparcie i za to, że jesteście z nami!

Zarząd K.S. WARMIA Grajewo

Autor: Janusz Szumowski

http://kswarmiagrajewo.org

http://facebook.com/warmia

 

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.