Kultura i rozrywka

Wesołe jest życie staruszka..

Klub Seniora w Grajewie
czyli...

wesołe jest życie staruszka!

Klub Seniora działa w celu integracji i aktywizacji środowiska emerytów i rencistów. Jest to miejsce, w którym jesień życia staje się wiosną...


Czy to prawda, że starsi ludzie siedzą w domu i robią na drutach? Zdecydowanie nie. Grajewscy Seniorzy aktywnie spędzają czas. Często spotykają się, wspólnie rozmawiają, ale także potrafią się razem bawić. 8 marca – Dzień Kobiet. Tego dnia większość Pań słyszy piękne słowa. Tak było też w grajewskim Klubie Seniora. Mężczyźni złożyli koleżankom wspaniałe życzenia. Panie winszowały natomiast  kolegom z okazji  nadchodzącego ich święta. Nie zabrakło osób recytujących wiersze, ani też pięknych  kwiatów, przygotowany został również poczęstunek.

Kilka dni wcześniej  w Klubie zorganizowano zapusty. Zgodnie ze zwyczajem członkowie urządzili bal przebierańców. Wcielili się w rolę Cyganów, występowali, tańczyli i śpiewali. Na akordeonie rytmicznie przygrywał pan Jerzy Matysiewicz. Obok wesołych nastrojów tego dnia na stołach królowały oczywiście pączki.  Najhuczniejszą imprezą karnawałową w Klubie Seniora był bal, który miał miejsce 19 lutego. Podczas imprezy parkiet nie pustoszał, uczestnicy brali też udział w licznych zabawach.  Atrakcją wieczoru był konkurs na najlepszą parę tancerzy. Po obserwacji pląsów jury wyłoniło zwycięzców. Zostali nimi pani Maria Sierzputowska oraz pan Leszek Spaliński. Ogromne emocje wzbudzał także konkurs "Szczęśliwy numerek”. Spośród  posiadających numery wylosowany został jeden - szczęśliwy. Jego posiadaczka, pani Krystyna Wróblewska, otrzymała wraz z osobą towarzyszącą bezpłatny wstęp na najbliższą imprezę organizowaną przez Klub Seniora.


fot. Zabawa karnawałowa, Dzień Kobiet ...
Obecnie kierownikiem Klubu jest Irena Wojsławowicz
Pozdrawiamy i życzymy seniorom dużo zdrowia!

środa, 18 maja 2022

Koncert z okazji Dnia Matki

środa, 18 maja 2022

Wieści z SP nr 1

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.