wtorek, 25 stycznia 2022

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 12260 wyświetleń

Ważny egzamin

Działania edukacyjno - prewencyjne wspierające ogólnopolską akcję MSWiA prowadzą grajewscy policjanci. Realizacja programu pod hasłem "Rowerem bezpiecznie do celu” potrwa do końca wakacji. Obejmuje on m.in. udzielanie merytorycznej pomocy np. szkołom w przeprowadzaniu egzaminów na kartę rowerową i motorowerową. W najbliższym okresie przeprowadzane będą kontrole szczególnie młodych rowerzystów poruszających się po drogach publicznych pod kątem posiadania uprawnień.

W ramach akcji naczelnik Sekcji Ruchu Drogowego KPP Grajewo Bogdan Hirniak przeprowadził 17 czerwca br. egzamin praktyczny na kartę motorowerową. Starało się o nią ponad 30 gimnazjalistów, wcześniej mieli oni sprawdzian teoretyczny. W tym samym czasie podobny egzamin odbywał się w Białaszewie.

e-Grajewo.pl

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ogłoszenie: Praca dla informatyka w KPP w Grajewie

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Miasta

Komentarze (5)

ooooo Konruś ;]!!

Gratulacje dla mojej Paulinki:* :* :*
Dawidusss ;d uu ;d jaki Ty byk ;d slicznie wyszedles na tych dwoch zdjeciach szczegolnie na ostatnim;d od tylu taKI SEXI jestes;d achh ten tyleczek;d

Zajebiście spoko było

Pozdrawiam pana Bogdana Hirniaka ;-). Sympatyczny człowiek.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.