wtorek, 28 maja 2024

Kultura i rozrywka

  • 16 komentarzy
  • 14410 wyświetleń

Wagary na wesoło w SP 1 i 2

Koncert muzyczny,  mecz siatkówki oraz konkursy i zabawy- tak pierwszy dzień wiosny przywitali uczniowie z grajewskich szkół. Sporo atrakcji oraz dobra organizacja sprawiły, że dzieci i młodzież wagary chciał spędzić właśnie w szkole.

Heavy metal gra

W Zespole Szkól Miejskich nr 1 znakomity koncert dał zespół heavy metalowy „SACRIFICE”. Młodzi muzycy z Grajewa w składzie Marek Cieślak (gitara), Paweł Kowalewski (perkusja),  Paweł „Zlotek” Złotkowski (gitara) oraz Paweł Maruszak (bass) zaprezentowali kilka znanych kawałków swoich słynniejszych kolegów.      http://www.sacrifice.prv.pl/

- Świetna muza, tylko trochę w uszach trzeszczy – mówili po koncercie zadowoleni uczniowie.

Ciekawie wypady otwarte zajęcia w klasie integracyjnej, które wspólnie poprowadziły Małgorzata Balicka i Danuta Wojsław. Dzieci pod czujnym okiem nauczycieli świetnie radziły sobie z zadaniami z j. polskiego oraz matematyki.

Wagary na sportowo

Meczem siatkarskim postanowili uczcić pierwszy dzień wiosny uczniowie oraz nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 2. W hali MOSiR na przeciw siebie stanęli pedagodzy oraz wyróżniający się na lekcjach w-f chłopcy i dziewczęta. Pierwsze w historii placówki siatkarskie starcie wygrali uczniowie, którzy po dramatycznej walce zwyciężyli 2:1 w setach.

- Dzieci miały wygrać i wygrały –  krótko podsumowała mecz Urszula Mazurek, dyrektor SP nr 2, która grała jako kapitan drużyny nauczycieli.      

W trakcie meczu dzieci mogły oddawać głosy w niecodziennym konkursie zorganizowanym przez samorząd uczniowski. Uczniowie mieli wytypować najlepszych ich zdaniem na nauczycieli m.in. w kategoriach: „Luzak”, Elegant”, „Organizator”, czy „Pogromca”.  

Zwycięzcy w konkursie:

Nauczyciel pogromca - Bogumił Zyskowski
Nauczyciel przyjaciel - Aneta Pawłowska
Nauczyciel organizator - Bogumiła Kierznowska
Nauczyciel wychowawca - Izabella Cwalina
Nauczyciel dowcipniś - Adam Cudny
Nauczyciel luzak - Marek Sarnacki
Nauczyciel głośnik - Eugeniusz Skibniewski
Nauczyciel twórca - Gabriela Michalska
Nauczyciel elegant - Jakub Okulewicz
Nauczyciel sportowiec - Jolanta Bieńkowska

Adam Mazurek
e-Grajewo.pl dziękuje za zaproszenie

Galeria zdjęć

 

ZSM nr 1  -  DZIEŃ SAMORZĄDNOŚCI W KLASACH IV – VI

Dnia 21 marca w Szkole Podstawowej w ZSM nr 1 odbyło się uroczyste powitanie wiosny. Najpierw gościnnie wystąpiły zespoły z MDK z „Koncertem wiosennym”, następnie odbyły się konkurencje sportowe, szkolne dyktando dla uczniów i wszystkich nauczycieli, potem „Taniec ze szkolnymi gwiazdami” oraz turniej „Jaka to melodia”. Uczniowie doskonale się bawili, każdy znalazł  dla siebie coś ciekawego. Wielkim zainteresowaniem cieszyło się dyktando dla nauczycieli i pokazy tameczne, inni z przyjemnością wzięli udział w pozostałych atrakcjach. Dzieciom ten dzień bardzo się podobał.

Galeria zdjęć

poniedziałek, 27 maja 2024

Spotkanie z Krówką Matyldą

Komentarze (16)

SACRIFICE są świetni szkoda, że nie byli w mojej szkole... ;( PG3 rządzi a dzień wiosny był cool... ;)

W jedynce grał jeszcze jeden zespół. Chociaż mniej znany ale wypadałoby i o tym wspomnieć.

Tak, to prawda, wypadało napisać o wszystkich sprawiedliwie.
Po raz pierwszy udało nam się zamienić więcej słów i okazało się, że zespół (niestety o nieznanej nam nazwie) to wporządku ludzie. Może kiedyś uda się zorganizowac coś większego i zagrać na jednej scenie w bardziej sprzyjających warunkach. A może by tak wskrzesić słynny festival "ROCKMANIA", który z sukcesami odbywał się naście lat temu w Grajewie??

bhahah najlepsze wgary były w sp1 i pg1 to dopiero fazza

weście weście w sp2 to było nic bheheheh .. najlpeieeej to jest w sp1 i pg1 było najlepsze jest i bedzie !! oby tak dalej:* pozdrowionka wam drodzy nauczyciele i dyrektorzy oraz najwspanialszym uczniom na swiecie;p

w jedynce było zajeffajnie zespoły zajebiscie grały i wielkie brawa im sie nalezo!!! a tak wogule to inne szkoły w porunaniu do jedynki to nic;) hehe nie zartuje no ale jedynka jest najlepsza;p

grał wcześniej inny zespół "Brak zrozumienia" a nic nie napisane...

było super w naszej szkole

VIe fajnie tanczyla

Dokładnie nic nienapisano o BRAK ZROZUMIENIA..ten wokal ;):D:D:D koles dobrze darl sie na scenie, przynajmiej SACRIFICE tez to zrozumieli.

moim zdaniem w sp2 był odjazd, ale czemu tak mało zdjęć no iągle nie ma tych co miały być i trzeba się nieźle naszukać aby w to wejść

Nas nikt nie pokona, zabawa na 102, nie ma porównania do SP1, tam nic sie nawet nie działo.Wkońcu to 1. nie?

SUPER!!!!!!!!!! Szczególnie siatka i pilka nozna!!!!!!!!!!

sa to spoko zdjątka szegolnie ze ja tam jestem i moja psiapsiolka !!;*

a notka o Brak zrozumienia to gdzie sie podziala i jakies zdjatka ^^...fajny zespol ! pozdro

Dlaczego osoby uczace sie w SP1 mówia, że w SP2 było nudno jak możecie tak mówić jak was tam wcale nie było po zdjenciech wszystkiego nie można określić

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.