Sport

  • 2 komentarzy
  • 13867 wyświetleń

W Szczuczynie dziewczęta kopią

W Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Szczuczynie uczestniczyło 6 drużyn: z Białej Piskiej, Moniek i Szczuczyna.

Zwyciężyła drużyna "Iskra" z Białej Piskiej przed "Promieniem" Mońki i Szkołą Podstawową w Szczuczynie.

W kategorii szkół podstawowych I miejsce  zajęła SP Szczuczyn. Dalsze miejsca zajęli: LUKS "Sokół"  Biała Piska, "Wissa" Szczuczyn i UKS "ZRYW" Szczuczyn.

Najlepszą bramkarką okazała się Diana Mitroszewska z  Moniek, najlepszym strzelcem Aleksandra Grajko z Białej Piskiej , najlepszą zawodniczką - Wioleta Wszeborowska z SP Szczuczyn. Najmłodszą zawodniczka była Zuzanna Laszczkowska z SP Biała Piska. Sędziowie uhonorowali dodatkowo wyróżniające się zawodniczki: Martę Malinowską, WiktorięKupiecką, Patrycję Niewodowską i Alicję Niebrzydowską.

Puchary ufundowała dyrektor SP w Szczuczynie zaś medale  dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Szczuczynie. - informuje Barbara Paszkowska

czwartek, 29 września 2022

SP2. "Jesienne biegi" klas VI

czwartek, 29 września 2022

CRESOVIA - WARMIA 1:1

Komentarze (2)

,,super dziewczyny,, super że tak gracie , tym bardziej że jest tam moja siostrzenica Karolinka...pozdrawiam wszystkie,,,,

co tam siostrzenica, moje dwie pra bratanice z Białej Piskiej - to dopiero zawodniczki, odziedziczyły to po tacie i wójku! heh, tak trzymać dziewczyny i nie dac się!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.