czwartek, 27 stycznia 2022

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 10893 wyświetleń

W oczekiwaniu na "własne M"

26 marca 2008 roku w Urzędzie Miasta w Grajewie odbyło się posiedzenie Społecznej Komisji Mieszkaniowej. Na spotkaniu członkowie rozpatrywali odwołania dotyczące projektów list osób uprawnionych do otrzymania lub zamiany lokali komunalnych i socjalnych sporządzonych na rok 2008.

Komisja zbiera się kilka razy w roku, w jej skład wchodzą radni, przedstawiciele władz miasta, Miejskiego Ośrodku Pomocy Społecznej, Zakładu Administracji Domów Mieszkalnych oraz Sądu Rejonowego w Grajewie. Zespół na 4-letnią kadencję powołuje Burmistrz Miasta. Listy osób na wnioski potrzebujących aktualizowane są raz do roku. Zawierają one po kilkadziesiąt  osób oczekujących na przydzielenie lub zamianę mieszkania z zasobów komunalnych.


e-Grajewo.pl

 

środa, 26 stycznia 2022

Młodzi kadeci na szkoleniu w górach

Komentarze (1)

ale jest jeden feler czemu pierwszenstwo jest w zamianach a nie jak ktos nie ma gdzie mieszkac i tula sie po stancjach ciekawy problem godny przemyslenia

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.