wtorek, 28 czerwca 2022

Kultura i rozrywka

  • 8 komentarzy
  • 10231 wyświetleń

W "Klubie" jest super!

Klub gimnazjalisty w Publicznym Gimnazjum Nr 2 w Grajewie to miejsce, stworzone dla uczniów, mogą tu zrelaksować się i odpocząć. Właśnie do swojego klubu przychodzą spotkać się z kolegami przed lub po zajęciach lekcyjnych, odrobić pracę domową, poczytać lub skorzystać z komputera. Przy klubie działa również koło plastyczne - młodzież uczęszczając na nie ma możliwość rozwijania swoich twórczych pasji.

Młodzi ludzie podczas przebywania w klubie mają zapewnioną opiekę. Przychodzą tu nie dlatego, że muszą, ale dlatego, że chcą. Nie ma się co dziwić – pomieszczenie, przeznaczone na  klub gimnazjalisty po przeprowadzonym remoncie jest jeszcze bardziej przyjazne i funkcjonale. Jak twierdzą sami uczniowie – w klubie teraz jest super!.

 

 

( fot. e-Grajewo.pl)

Komentarze (8)

fajny pomysł :)

Racja, chociaż nie zawsze te cele są takie pozytywne jak tu opisano. Z klubu robi się Cafe`ika internetowa. Zamiast na lekcje uczniowie przychodzą grać w Cs-y, strzelaniny, Tibie i inne tego typu katastroficzne gry ...

świetny pomysł

hehe spoczko:D bo w naszym clab klubie jest zawsze super!;) pzd pg2

hehe chodzę tam często i mój kolega z klasy tam siedzi nawet :PPP
fajnie zrobili naprawdę :)

Do zwiedzającej... Skoro tak często bywasz w naszym klubie,to nie wiem dlaczego wypisujesz takie głupoty.Uczniowie,którzy mają zajęcia są wypraszani z klubu i z tego, co wiem, jest to przestrzegane,a sama byłam świadkiem takiej sytuacji.Są tam panie,które solidnie wypełniają swoje obowiązki i chwała Im za to.

do Zatwiedzjaca klub odziennie juz myslisz ze ktos da im tam siedziec od tego sa grafiki i pani nadzorujaca wszystkim ...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.