Sport

VIII Bieg Sylwestrowy

VIII Bieg Sylwestrowy, który odbył się tradycyjnie w tzw. trzeci dzień świąt, czyli 27 grudnia wszedł już na stałe do kalendarza imprez sportowych w Grajewie. Zawodnicy rywalizowali na trasach przygotowanych w parku Miejskim za urzędem miasta. Dzieci i młodzież ścigała się (w kategoriach wiekowych) na dystansach od 200 do 800 m, natomiast uczestnicy biegu głównego na dystansie 2500 m – kobiety i 3200 m – mężczyźni. Odbył się również Bieg integracyjny. Zwycięzcom na podium nagrody wręczali: starosta grajewski – Jarosław Augustowski oraz wójt gminy Grajewo – Stanisław Szleter.


Wszystkie dzieci na mecie otrzymały słodycze. Rywalizacja sportowa tym razem nie była najważniejsza – liczyła się dobra zabawa na świeżym powietrzu jeszcze w świątecznej atmosferze. Większość zawodników wystąpiła w wykonanych własnoręcznie strojach karnawałowych. Za najciekawsze kreacje nagrodzono Bożenę Cimoch (wykonała większość przebrań zawodników Maratonki) oraz Andrzeja Zieniewicza (Juvenia Białystok). Po biegu biegacze spotkali się na poczęstunku w hali MOSiR, gdzie odbyło się także podsumowanie sezonu biegowego.


Impreza mogła odbyć się dzięki pomocy finansowej Urzędu Miasta Grajewa, a także współpracy: Urzędu Gminy Grajewo, Związku Strzeleckiego „Strzelec” w Grajewie, MOSiR Grajewo, Starostwa Powiatowego i firmy Elektronik.


Wyniki, relacja fotograficzna na stronie www.martonka.pl, link do relacji w TVP Białystok – http://www.tvp.pl/bialystok/sportowe/sport/wideo/27122013/13462818
KS Maratonka Grajewo
WS

niedziela, 26 marca 2023

WARMIA - ORZEŁ KOLNO 2 : 1

sobota, 25 marca 2023

El. Euro 2024. Czechy - Polska 3:1

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.