Kultura i rozrywka

  • 5 komentarzy
  • 10103 wyświetleń

Urodziny Województwa

W ostatnią niedzielę, 31 sierpnia br., w Nowogrodzie obchodzono 495. rocznicę urodzin Województwa Podlaskiego pod hasłem "Pokochać region". Zgodnie z programem uroczystości odbył się konkurs na najciekawsze promocyjne stoisko regionalne. Stoisko Powiatu odebranie_nagrodyGrajewskiego, w skład którego wchodziły wystawy Urzędu Miasta Grajewo oraz gmin: Grajewo i Radziłowa, a także Miasta i Gminy Rajgród, zostało uhonorowane nagrodą Burmistrza Nowogrodu.
Nagrodę odebrała Alicja Rutkowska,wicestarosta Powiatu Grajewskiego.
więcej na www.grajewo.pl

Komentarze (5)

dlaczego na zdjęciu są osoby ze Szczuczyna, a o nich ani słowa ?

to nasze województwo ma az 495 lat? niemożliwe !

impreza udana:P był spokój i nas to bardzo cieszy tylko ze nie dopilnowanie organizatora o alkohol na terenie imprezy masowej

Dziwne co najmniej, to nasze wojewodztwo ma 450 lat? Oj historio, historio, ktos tu jest albo niedouczony w przekazywaniu informacjo albo zakrecony temat?? Prosze o odpowiedz?

do grajewiak...
wszystko na imprezie bylo dobrze zabezpieczone bo ochrona byla konkretna . z alkoholem to mozna bylo sobie w wyznaczonych miejscach poprzebywac . i tu nie siej propagandy bo chamstwa , klamstwa i goralskiej muzyki nie nawidze ... pozdrawiam

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.