Sport

  • 1 komentarzy
  • 2935 wyświetleń

Uroczyste otwarcie Powiatowego Centrum Sportu w Sejnach

Starosta Grajewski Waldemar Remfeld uczestniczył w piątek (19 stycznia 2024 r.) w uroczystości otwarcia Powiatowego Centrum Sportu w Sejnach, które powstało przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sejnach.

 

Przywitania gości dokonał Dyrektor Szkoły Andrzej Małkiński, natomiast o samej inwestycji i przebiegu jej realizacji opowiedział Starosta Sejneński Maciej Tomasz Plesiewicz. Punktem głównym uroczystości było symboliczne przecięcie wstęgi i poświęcenie obiektu.

 

Wydarzenie wzbogaciły występy muzyczne i sportowe lokalnych drużyn i zespołów osiągających liczne sukcesy sportowe oraz uczniów szkoły. 

Waldemar Remfeld i obecna na uroczystości Maria Gwiazdowska członek Zarządu Powiatu Grajewskiego pogratulowali Staroście Sejneńskiemu i Dyrektorowi Szkoły udanej inwestycji. Życzyli także wielu chętnych do korzystania z obiektu i osiągania na nim samych sukcesów sportowych i pobijania wielu rekordów. Życzyli także kolejnych tak wspaniałych inwestycji.

 

 

Komentarze (1)

Co oni tam robili czyżby starostwo Grajewo sponsorowałao?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.