Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 11657 wyświetleń

Ugaszona panda

5 października ok. godz. 10 – tej dyżurny Straży Pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze samochodu.


Na ul. Konstytucji 3 Maja w Grajewie (na wysokości budynku 16) palił się fiat panda. Powodem pożaru było prawdopodobnie zwarcie instalacji elektrycznej. Przybyli na miejsce ratownicy natychmiast przystąpili do działania. Na źródło ognia podano prąd ciężkiej piany, odłączono akumulator i zakręcono zawór na butli instalacji gazowej.

Zwarcie nastąpiło podczas postoju pojazdu, w czasie uruchamiania silnika. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń w wyniku tego zdarzenia.
 

e-Grajewo.pl
foto - Jacek


Komentarze (3)

Nie odłączono akumulator tylko odcięto przewód.Po drugie dwie jednostki straży do jednego małego samochodu.Czy to nie rozpusta ?

Obserwator a Ty od kiedy znasz się na taktyce działań gaśniczych? A może przewidujesz przyszłość i wiesz co będzie Ci potrzebne w trakcie działań?

Wyglądało to bardzo groźnie. Bardzo szybka akcja gaśnicza,gdyby nie to na pewno samochód by spłonął doszczętnie.Szacunek dla strażaków.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.