Kultura i rozrywka

Uczniowie & Mistrzowie

Uczniowie Zespołu Szkół w Wojewodzinie uczący się w zawodzie technik hotelarstwa na zajęciach praktycznych nabywają i doskonalą umiejętności związane z organizacją pracy w hotelach. Znaczna część takich zajęć odbywa się hotelach i pensjonatach naszej okolicy.

W dniu 11 grudnia 2010 r. uczniowie wraz z opiekunami pojechali do ośrodka wypoczynkowego "Zagroda Kuwasy” , gdzie pomagali przygotować dla gości hotelowych min. pokoje, salę biesiadną oraz smakowite potrawy. Największą atrakcją okazała się możliwość sporządzania dań u boku znanych w świecie gastronomii postaci, takich jak p. MARCIN BUDYNEK - organizator wielotysięcznych imprez plenerowych, oraz THEOFILOS VAFIDIS – uczestnik programu "Europa da się lubić", promujący w telewizji kuchnię grecką.

Wygląda na to, że Uczniowie swoją pracą i zachowaniem zyskali sympatię  THEOFILOSA VAFIDISA, bo zaproponował im zorganizowanie w przyszłości wspólnego gotowania w  ich Szkole.
środa, 18 maja 2022

Koncert z okazji Dnia Matki

środa, 18 maja 2022

Wieści z SP nr 1

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.