Kultura i rozrywka

  • 5 komentarzy
  • 10393 wyświetleń

U Pana Boga...

Grajewo – sala kinowa

25 września po zakończeniu filmu „U Pana Boga w Ogródku” można było osobiście poznać odtwórców głównych ról. Krzysztof Dzierma, który grał proboszcza oraz Andrzej Zaborski - filmowy komisarz policji przyjechali do Grajewa na zaproszenie MDK. Od kilku dni na budynku kina wisiał duży banner promujący ten film, na wszystkich seansach był komplet widzów.

Popularność tego polskiego filmu fabularnego można tłumaczyć tym, że tzw. plenery nagrywane były w naszym regionie. Ekipa filmowa pod wodzą Jacka Bromskiego wiele godzin spędziła w Sokółce, Supraślu, Tykocinie, Królowym Moście. Korzystając w okresie zdjęciowym od sierpnia do października 2006 roku z 5-milionowego budżetu. 

 - Dziewięć lat minęło od premiery „U Pana Boga za piecem” i od tego czasu „molestowałem” Jacka Bromskiego, żeby napisał scenariusz do drugiego filmu – wreszcie wyszło! Krzysztof nie zmienił się wogóle, ja rzuciłem palenie więc przytyłem parę kilogramów. Prapremiera nowego filmu odbyła się 3 tygodnie temu na wolnym powietrzu w Tykocinie i naprawdę baliśmy się jak zostanie przyjęta – podobało się. Nigdy nie chcieliśmy, żeby tutejsi mieszkańcy  byli wyśmiewani, wręcz przeciwnie traktowaliśmy wszystko jako reklamę tego regionu. – zdradzał widzom Andrzej Zaborski, który pojawił się na grajewskiej scenie wraz z końcowymi napisami filmu.

e-Grajewo.pl

Komentarze (5)

Dlaczego nic wcześniej nie pisano na e- grajewo że bendą aktorzy??? Latwiej coś opisać niż zapowiedzieć.

Bo zapewne spotkanie z aktorami to było tylko dla "elity". Zwykli ludzie nie mogli być powiadomieni, żeby czasme nie przyszli na ten seans. Na zdęciu nie widać wcale młodzieży. A szkoda. Chętnie bym zobaczyła to spatkanhie itd. Ale my w tym mieście nie mamy żadnych praw,a takie sprawy utrzymuje się w tajemnicy, by tylko czasem nie udało się nam pójść. A potem dorośli sie dziwią i narzekają, że młodzież jest zła. Tylko szkoda, że ograniczacie nam rozwój kulturalny.

mówiono o tym że będą aktorzy, ja byłam a wcalę nie nleżę do "elity", no chyba że teraz po tym f

jak to nie widac młodzieży? a ja????? młoda, nie przesadzaj!!!!! a po 2gie to nie było dla zadnej elity!!! dla mnie to spotkanie tez było niespodzianka - przyjemną zresztą:)

Ja nie dotarłam do kina... :( Gdy byłam już przy kasie i miałam kupić jeden z 4 ostatnich biletów, kasjer powiedział mi, że lepiej przyjąć 4 osoby z Warszawy, które już nie przyjadą następnego dnia. I gdzie tu sprawiedliwość?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.