środa, 29 czerwca 2022

Kultura i rozrywka

  • 3 komentarzy
  • 10361 wyświetleń

TYDZIEŃ NAUK WSZELAKICH

W związku z obchodami Międzynarodowego Roku Astronomii 2009’ młodzież oraz nauczyciele Zespołu Nauk Przyrodniczych zorganizowali w Zespole Szkół Nr2 im.9. Pułku Strzelców Konnych w Grajewie ASTRONOMICZNY TYDZIEŃ NAUK WSZELAKICH.

W naszych skromnych progach gościliśmy uczniów  klas 4-6 ze szkół podstawowych oraz młodzież z gimnazjów. Cieszymy się, iż  nasza inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem i że mimo niesprzyjających warunków pogodowych – goście dopisali  Z ogromną satysfakcją przyjęliśmy zaangażowanie i twórcze podejście wszystkich uczestników do zmagań w dziedzinie nauk przyrodniczych, ale nie z mniejszą  przyjemnością patrzyliśmy na pokonywanie wszelkich barier podczas warsztatów muzyczno-tanecznych(!). Konkursy i zabawy przyrodnicze, zajęcia metodą dramy, śpiewające podejście do nauki, a nawet wspólny posiłek – stały się doskonałą okazją do promowania wiedzy, umiejętności, ale chyba przede wszystkim życzliwości dla drugiego człowieka. Dziękujemy przybyłym gościom i organizatorom, dzięki którym to integracyjne spotkanie doszło do skutku oraz firmom (DUROBEX, UNIDROG, KAMIENIARSTWO J.Buczyński, PIZZERIA DA GRASSO, TRAFFIC, ALFA) które wsparły i umożliwiły atrakcyjne przygotowanie obchodów MRA 2009’. Szczegółowe sprawozdanie z imprezy oraz relacje uczestników na stronach mediaphysis.zs2.grajewo.pl oraz iskra.ugu.pl.

 

Galeria

Wierzymy, że (przynajmniej w części;) już udało nam się zrealizować nasze hasło przewodnie  „SIĘGAJMY DO GWIAZD!”, a festiwal nauk przyrodniczych i MRA 2009’ ciągle trwa!

Bądźcie z nami.
 
Z poważaniem
Zespół Nauk Przyrodniczych

Komentarze (3)

bylo super, naprawdę fajnie. goście byli bardzo zadowoleni tak wykazywało ich zachowanie:) pozdorwienia 3majcie sie

byłem we wtorek i było super! saaame asy :) ja też!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dobry pomysl przydalby sie taki tydzien za rok :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.