środa, 8 lutego 2023

Sport

Turniej pracowników oświaty

SZÓSTA WYGRANA ZABŁUDOWA

  W sobotę 9 stycznia już po raz X w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji  w Grajewie odbyły się Mistrzostwa pracowników oświaty województwa podlaskiego w futsalu. Zawodnicy rywalizowali o puchary Prezesa Zarządu Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego, a turniej odbył się pod honorowym patronatem  burmistrza miasta – Dariusza Latarowskiego..

  Po raz szósty z rzędu najlepsi bez straty punktu okazali się zawodnicy Zabłudowa, którzy wystąpili w następującym składzie: Norbert Jendruczek, Jarosław Leończuk, Jan Omelianowicz, Dariusz Gołdowski, Michał Tchórznicki, Grzegorz Pieczywek i Marek Jamiołkowski, a kierownikiem zespołu jest Jakub Leończuk. Drugie miejsce zajęła ekipa Politechniki Białostockiej, a trzecie Zespół Szkół w Niećkowie. Czwarte miejsce zajęli gospodarze Oświata Grajewo. Mecze społecznie sędziował Krzysztof Staniszewski z Kolegium Sędziów Podlaskiego Związku Piłki Nożnej.

  Najlepsze zespoły uhonorowane zostały pucharami, a dla wszystkich uczestników przygotowano okolicznościowe medale, które wręczyła prezes Zarządu Oddziału ZNP w Grajewie Bogumiła Kierznowska.

  Organizatorzy: Zarząd Oddziału ZNP w Grajewie i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a wsparcie udzielił też Klub Sportowy Warmia Grajewo.

  Kolejne Mistrzostwa odbędą się 7 stycznia 2017 roku jak zwykle w gościnnej hali sportowej MOSiR w Grajewie.


Główny organizator Wiesław Jerulank – bardzo się cieszę, że już po raz dziesiąty pracownicy oświaty z naszego województwa mogli rywalizować w halowej piłce nożnej w gościnnym Grajewie. Przez ten czas grało u nas sporo drużyn i nawet w przeszłości kobiety z Michałowa. To dobra forma wspólnego spędzania czasu i okazja na nowe znajomości. Szkoda tylko, że turniej nie cieszy się zbyt wielkim zainteresowaniem w woj. podlaskim. Naprawdę szkoda, bo poza pracą warto uprawiać sport.

WJ
 

środa, 8 lutego 2023

Rajd pojazdów zabytkowych 2023

środa, 8 lutego 2023

Turniej r. 2016 w Knyszyne

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.