Sport

  • 6 komentarzy
  • 6417 wyświetleń

Turniej Piłki Nożnej Przedszkolaków "ZERÓWKA CUP"

19 września, na Stadionie Miejskim odbył się pierwszy w historii Grajewa Turniej Piłki Nożnej Przedszkolaków.    


W rozgrywkach „ZERÓWKA CUP" udział wzięły przedszkola publiczne i niepubliczne z Miasta Grajewo: Przedszkole Miejskie nr 1, Przedszkole Miejskie nr 2, Przedszkole Miejskie nr 4, Przedszkole Miejskie nr 6, Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej nr 1, Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej nr 4, Niepubliczne Przedszkole nr 1 "Akademia Dobrego Startu" oraz Niepubliczne Przedszkole Językowe Modernkids . Każdą placówkę reprezentowały przedszkolaki uczęszczające w tym roku do „zerówki".   

 


Dariusza Latarowskiego Burmistrza Miasta Grajewo reprezentowała dziś Julita Graczewska Główny Specjalista ds. Oświaty.
W turnieju nie było wygranych i przegranych. Na zakończenie wszystkie drużyny nagrodzone zostały takimi samymi pucharami, medalami i dyplomami.  
Organizatorami turnieju byli: Niepubliczne Przedszkole nr 1 „Akademia Dobrego Startu", Przedszkole Miejskie nr 6 w Grajewie, Akademia Małego Piłkarza, Pan Mateusz – sportowe przedszkole.
Współorganizatorami - Miasto Grajewo, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie, Klub Sportowy "WARMIA" Grajewo, Akademia Piłkarska Warmia MOSiR Grajewo. 

 

 

 

 

Komentarze (6)

Brawo dzieciaki . Jesteście super :)

A gdzie są dzieci z oddziału przedszkolnego że Szkoły Podstawowej nr 2?

A to pytanie trzeba skierować do dyrekcji i wychowawców Szkoły Podstawowej nr 2. Zaproszenie dostały wszystkie przedszkola i oddziały przedszkolne.

Wszystkie Przedszkola i Oddziały Przedszkolne zostały zaproszone. Chyba to kwestia chęci uczestnictwa. :)

Z opisu wynika, że albo ich zapomniano wpisać albo ich po prostu nie było

Co to za cenzura? Zdążyłem zauważyć wcześniejsze komentarze. Zgadzam się z poprzednimi usunietymi przez moderatora! Z tego co wiem to wszystkie przedszkola i oddziały dostały zaproszenie, to tylko wola dyrekcji i wychowawców zdecydowała o uczestnictwie w turnieju. Być może szkoła podstawowa nr 2 miała inne plany na ten dzień i nie mogła ich odwołać, tego nie wiem. Gorsze będzie jednak to jeśli wchodzi tu już polityka i zgrzyty, na których cierpią dzieci. A dzieci są najważniejsze i na to trzeba patrzeć. Pozdrawiam.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.