wtorek, 21 września 2021

Sport

  • 13 komentarzy
  • 6548 wyświetleń

Turniej Drużyn Amatorskich

Turniej Drużyn Amatorskich

 6 maja (sobota) na  Orliku przy ZS nr 2 w Grajewie odył się wiosenny Turniej Drużyn Amatorskich w Piłce Nożnej.
 

Miejsce:

1. J.B. Kamińscy
2. FanClub
3. Ruda
4. Radziłów
5. Szpital

 

Najlepszy zawodnik: Damian Kiersznowski - FanClub
Najlepszy  strzelec - Łukasz Strzałkowski - J.B. Kamińscy
Najlepszy bramkarz  - Mateusz Wiśniewski – J.B. Kamińscy

Catering dla zawodników zapewniła firma EKOLEX
www.ekolex.pl

Organizatorzy Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej informują, że 8 maja (poniedziałek) o godzinie 18:00 w sali nr 100 na hali sportowo-widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Strażackiej 2 odbędzie się spotkanie organizacyjne kapitanów drużyn zainteresowanych udziałem w wiosennych rozgrywkach ALPN. W zbliżającej się edycji drużyny będą rywalizować o Puchar Starosty Powiatu Grajewskiego.


Wszystkich zainteresowanych zapraszamy.

 

 

 

poniedziałek, 20 września 2021

Rodzinny Rajd Rowerowy

Komentarze (13)

W końcu jakiś turniej.....

A gdzie ogłoszenie o zapisach.... żenada

mogą brac udział zawodnicy niezrzeszeni a to co u
JB Kamińscy robił zawodnik KS Prostki???

Skoro grał to organizator się zgodził.

Chyba koledzy z niższego miejsca zazdroszczą, skoro wypisują takie aluzje na forum.

zrzeszony a tak naprawdę najsłabszy z całej druzyny J.B.Kamińscy , o czym tu gadac pozim druzyny z prostek nie jest wcale wyższy od zakładówek , moim zdaniem tacy zawodnicy z takiej ligi powinni grac w naszej lidze amatorskiej ponieważ ta nasza liga się sypie pomału niedługo wcale nie będzie

Każdy gra gdzie chce. Hehe się znalazł najlepszy zawodnik. Jak twierdzisz że liga w Prostkach jest niższa to zorganizuj sparing to wtedy się przekonasz. Spójrz na wynik turnieju w Popowie, która drużyna wygrała.

Michal nie znam takiego zawodnika z Ligi.he chyba nawet do Batow sie nie lapiesz.Gracz z J.B Kaminscy jest niezly i kazdy z Ligi to wie, wiec nie wiem skad taki komentarz.Z reszta widac bylo to na turnieju widocznie nie znasz sie na pilce i patrzysz nie wiadomo gdzie.

Następnym razem jak będzie taki turniej to dajcie żeby zrzeszeni mogli grać.Może nie całe drużyny ale dwóch np. w składzie żeby mogło wystąpić.Będzie po pierwsze ciekawiej,a po drugie nie będzie sprzeczek.Fakt byłem widziałem Kamińscy rozwalili turniej,a z komentarzem Michała się nie zgodzę :)

zostawcie Jacka w spokoju po co taka spinka ? pomaga kolegom w prostkach i chwała mu za to ze się zgodził :) zawodnik bardzo dobry bo mój :D pozdrawiam i koniec tematu :)

https://www.youtube.com/watch?v=RVEABq7yIgY ... ktoś tu cos wspominał o jakiś sparingach ? to zobacz sobie ten link :) 8-1 i nie było co sprzątac :) i to sparing na dużym boisku .... z 3 lata temu tez był sparing na tym samym boisku i skończyło się chyba 6-2 dla Amatorów :) powiem tak na orliku pojezierze nie ma zadnych szans z najlepszymi zawodnikami zakładówek a na dużym mogą powalczyć ale tez mysle ze Amatorzy by wygrali widziałem z 3 mecze pojezierza słabo bardzo ,, boisko w popowie to boisko dla was :)

Ale podałeś link z 2008 roku hehehe.Dobre to jak porównywać Orłów Górskiego z dzisiejszą Reprezentacją.

Hehehe ILU obserwatorów, tyle komentarzy.Organizatorzy pozwolili to grałem,przecież to zabawa.A WY jak macie tyle jaj żeby pisać pierdoły to wyjdź jeden z drugim na boisko i pokaż co potrafisz,chętnie zagram przeciwko :) Klikać każdy potrafi !!!

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.