Kultura i rozrywka

  • 9 komentarzy
  • 5421 wyświetleń

Tribalanga Festival 2022! (foto)

Goniądz 5-07.08.2022

Dwie sceny i trzy artystyczne strefy: relaksująca: Paczuli, taneczna Sol oraz Nomadów z warsztatami i rękodziełem. Koło Goniądza odbył się festiwal Tribalanga z muzyką etno, elektroniczną i goa transową czy ambientową.

Podczas tegorocznej edycji bawiło się około 2 tys. osób. Uczestnicy zwracali uwagę na wspaniałą nadbiebrzańską przyrodę oraz przyjazną i rodzinną atmosferę.

 

W sobotę (06.08) na festiwalu Tribalanga zagrał m.in. duet z Katalonii Green Sirit oraz Zakmina z Litwy. 

 

 

Szczęśliwi ludzie znad Biebrzy.

 

Tak o nich mówią. Biebrza nosi w sobie coś, czego nie da się namalować, opisać, ująć obiektywem. Dotyka ona ludzkiej głębi, naszej pierwotności. Nigdzie tak, jak nad Biebrzą nie możemy „pomacać” swojego wnętrza, odnowić się. Gdy tracimy w życiu równowagę, gdy nam się kończą drogi, wtedy warto przybyć nad biebrzańskie bezdroża. Przejść się po dzikich trzcinowiskach, kwiatowych łąkach, pachnących sosną lasach, wykąpać się w rzece. Oczyścić się. Odnaleźć siebie.

 

 

TRIBALANGA FESTIVAL 2022

 

Biebrza nazywana jest „żywą rzeką”, gdyż co roku zmienia swoje koryto, tworząc nowe meandry i zakola. Tribalanga jak Biebrza, to żywy organizm. Co roku zmienia swój kształt.
Co roku wita nowych gości, pokazuje im swoje piękno, zaprasza do tańca, zachęca do celebrowania. Tribalanga daje nam przestrzeń, w której możemy być wolni i szczęśliwi.
Kusi nas do poznania siebie. Namawia do kontaktu z innymi. Tribalanga o Was zadba, otuli swoim ciepłem, ukoi zapachem.

czwartek, 29 września 2022

Spotkanie autorskie w MBP w Grajewie

czwartek, 29 września 2022

Spotkanie z Krówką Matyldą w Muzeum Mleka

Komentarze (9)

czemu dodawane są informacje w trakcie lub po fakcie??? !!!

Dokładnie, tez wybrałabym się..

Bilet na 1 dzień 120 zł. Festiwal głupoty , cwaniacy zarabiają na gimbazie.

edek - twój festiwal disco polo na rodos jest zapewne bardziej wartościowy

Tak Edek. Zenek byłby lepszy

nie widziałeś, to nie powtarzaj głupot, które usłyszałeś od innych, skoro nie byłeś skąd masz wiedzieć?
tak działa propaganda; do czego to prowadzi?

byłam i widziałam dorosłych ludzi; chcą posłuchać muzyki, spędzić fajne chwile ze sobą, pogadać,
pobiwakować itd.
nie byłeś nigdy młody?
jeśli chodzi o pieniądze, to zespoły na dwóch scenach, organizacja miejsca, przygotowanie wjazdu wyjazdu toalet, łazienek, ochrony - wszystko kosztuje edek, nie na słowo honoru lub za flaszkę jak kiedyś się taczkę piasku załatwiało :/

No to chyba jak drogo to nie dla gimbazy, tylko dla dorosłych ludzi, których STAĆ i odnieśli w zyciu sukces. Może to boli. Może ja czegoś nie rozumiem, ale wydawało mi się zawsze, że te płatne festiwale są właśnie dla ludzi którzy na nie zarobili . Nie każdy gimnazjalista ma rodziców, który będzie mu sponsorowac festiwale.

O festiwalu dowiedzieliśmy się z kolegą przypadkowo , ale stwierdziliśmy ,jedziemy mamy niedaleko wyrazie lipy wracamy,i powiem wam że mimo iż jesteśmy bardziej sunrajsowi ,to było kozacko to co dostaliśmy to uśmiech ,życzliwość, otwartość, pełna tolerancja ,i naprawdę super muzyka i na scenie techno i pachuli ,byliśmy jedna noc za rok jesteśmy na całości.pozdrawiam

W pierwszej puli biletów można było kupić za 180 zł wjazd na wszystkie dni. To niewiele zważywszy na jakość festiwalu. Odsiewa to też puste dzieciaki i balangowiczów spod znaku "Fantazji Jaświły".
Jednym słowem było super.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.