sobota, 28 maja 2022

Kraj

Tragedia pod Zambrowem6 ofiar śmiertelnych pochłonął wypadek w Woli Zambrowskiej. Opel zderzył się z ciężarową scanią. Policjanci z Zambrowa ustalają szczegóły największej drogowej tragedii w tym roku na Podlasiu.

Dzisiaj tuż po godzinie 5:00 dyżurny zambrowskiej policji otrzymał informację o zdarzeniu drogowym w miejscowości Wola Zambrowska na drodze krajowej numer 66. Jak wstępnie ustalili policjanci jadący najprawdopodobniej od strony Wysokiego Mazowieckiego bus w pewnym momencie z niewyjaśnionych dotychczas przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu ustawiając się bokiem do kierunku jazdy. Od strony Zambrowa w tym czasie jechała ciężarowa scania z przyczepą. Potężna masa wbiła się w opla, którym podróżowało 6 mężczyzn spychając auto do przydrożnego rowu. Wszystkie jadące vivaro osoby zginęły na miejscu. 5 z nich to mężczyźni w wieku od 24 do 33 lat. Tożsamość ostatniej ofiary jest ustalana przez mundurowych. 58-letni kierowca scani został lekko ranny. Mężczyzna był trzeźwy.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie ustalają szczegółowy przebieg i okoliczności największej drogowej tragedii w tym roku na Podlasiu.

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.