Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 10856 wyświetleń

TERRY MAN w Ełku

Zapraszamy serdecznie na koncert niesamowitego bluesmana z USA, który pochwalić się może m.in. współpracą z taką gwiazdą jak John Lennon.


To prawdziwa okazja z której trzeba skorzystać.


Data: 3 lutego 2006
Czas: 19.00
Bilet: przedsprzedaż 10 zł; w dniu koncertu 13 zł
Miejsce: Ełckie Centrum KulturyUwaga !


Dla czytelników e-Grajewo.pl mamy dwa podwójne bilety wystarczy wysłać email z hasłem " TERRY MAN"  oraz IMIĘ i NAZWISKO (dane potrzebne do odbioru nagrody) na adres centrum@eck.elk.pl
Z pozdrowieniami
Artur MilewskiTERRY MAN amerykański wokalista, gitarzysta, kompozytor, producent i oczywiście bluesman z krwi i kości,


TERRY MAN to również niezły showman, a jego specyficzne poczucie humoru możecie sprawdzić klikając choćby na jego zwariowaną witrynę internetową:


www.terryman.com


Ten bluesowy kpiarz, urodzony w Missisipi, gdzie u samych źródeł zaczynał swoją muzyczną drogę już jako nastolatek przeniósł się do Nowego Jorku.


Tam pracował w teatrze, w którym poznał m.in. Jimi Hendrixa i Janis Joplin, a także wielu innych znanych muzyków grających tam próby.


Te "zawodowe kontakty" wywarły duży wpływ na młodego gitarzystę, ukształtowały go i pozwoliły później zostać wziętym sidemanem - nagrywał m.in. z Johnem Lennonem.


Obecnie gitarzysta realizuje już głównie własne projekty i głównie koncertuje... i w Ameryce i w Europie. Na jego repertuar, oprócz własnych kompozycji i bluesowych standardów składają się również utwory napisane przez przyjaciół, których poznał w trakcie pracy sidemana to m.in. muzycy
z zespołu The Eagles i Keith Richards z the Rolling Stones.


Zagrają:
TERRY MAN - GITARA, VOC;
ŁUKASZ GORCZYCA - BAS;
FILIP WOŹNIAK - PERKUSJA;

poniedziałek, 25 września 2023

Mazurski Browar zaprasza na święto piwa

Komentarze (2)

wyslalam meila.Bardzo prosze o zaproszenie.

tu co o nim pisza zapowiada sie dobrze ale co by robil w elku ? :|

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.