czwartek, 18 lipca 2024

Sport

  • 2 komentarzy
  • 4844 wyświetleń

Tenis. XXIV Podlaski Turniej Weteranów 2023

KOMUNIKAT KOŃCOWY XXIV PODLASKIEGO TURNIEJU WETERANÓW w TENISIE STOŁOWYM KOBIET i MĘŻCZYZN                                                       
                                                               Grajewo 29.10.2023 r.

KOBIETY 35 I POWYŻEJ :
1.      Jasińska Marzena           - Olecko
2.      Baranowska Beata         - Sokółka
3.      Kawecka Monika            - Giżycko
4.      Wądołowska Marzena   - Olecko
5.      Muczyńska Ewa              - Woznawieś
6.      Strzałkowska Beata       - Grajewo

MĘŻCZYŹNI 40-49
1.      Bronakowski Michał       - Białobrzegi
2.      Rutkowski Dominik        -  Białystok
3.      Wakuła Dariusz               - Białystok
4.      Liberacki Artur                - Białystok
5.      Janiszewski Mariusz       - MOSiR Grajewo
6.      Cybulski Jacek                 - Mońki
7-8. Truskolaski Wiesław – Kolno ; Szupieńko Robert - Olecko
9-13. Szczepankowski Michał – Kolno ; Łajewski Jarosław – Białystok; Klej Artur – Sokółka ; Dylewski Leszek – Grajewo, Pawlak Andrzej –Warszawa.

 

MĘŻCZYŹNI 50-59
1.      Unruch  Marek                -  Olsztyn
2.      Kuczko  Wojciech            -  Sokółka
3.      Lubecki Krzysztof             -  Sokółka
4.      Antropik Krzysztof          - Sokółka
5.      Dąbrowski Tadeusz         - Zadworzany
6.      Skrocki  Tomasz               - Olecko
7-8 . Sierżan Janusz – Sokółka;  Skowroński Andrzej – Gruszki.
9-12. Dobrzyński Jarosław – Białobrzegi ; Fiedorczuk Janusz – Mońki; Motybel Jacek – Białobrzegi;  Skrzekut Roman - Białobrzegi.
13-16. Adamkiewicz Marek – Grajewo, Siekaniec Leszek – Gawlik Wielki, Poniatowski Marek – Bełda ; Tolko Adam – Bogusze;

MĘŻCZYŻNI 60-69
1.      Żyliński Kazimierz       -  Burdeniszki
2.      Zaniewski  Marian      -  Białystok
3.      Klemendorf Jan           -  Ostrołęka
4.      Łukaszuk Mirosław     -  Wasilków
5.      Czarnecki Dariusz        - Czarna Białostocka
6.      Popławski Kazimierz   - Białystok
7-8 .   Bartycha Dariusz - Olsztyn, Bielawski Stanisław - Białystok
9-12 . Wysocki Wojciech - Łomża, Sadowski Zdzisław - Białystok, Szeszko Henryk - Białobrzegi, Drozdowski Krzysztof - Wasilków .
13- 16. Omeljaniuk Tadeusz - Augustów, Rusiłowicz Krzysztof - Białystok, Gąsior Stanisław – Kurlanki, Nawrot Jan – Olecko.
17-19 . Ogrodnik Jan – Ostrów Mazowiecka, Żukowski Jerzy – Sokółka, Mazurczyk Wiesław – Sokółka.

MĘŻCZYŹNI  70 lat  i więcej
1.      Rososiński Janusz             - Giżycko
2.      Laskowski Wiesław          - MOSiR Grajewo
3.      Gawieńczyk Mieczysław  - Mońki
4.      Piotrowski Tadeusz           - Białystok
5.      Szczepanik Bogusław        - Giżycko
6.      Jurczyk Janusz                    - Giżycko
7.      Konopczyński Zbysław      - Giżycko
8.      Polakowski Józef                - Olecko
9.      Fleszar Zygmunt                 - Ostród

Kategoria OPEN
1.      Krymski Marek                    -  MOSiR Grajewo
2.      Kaszuba  Grzegorz              - Maków Mazowiecki
3.      Janiszewski Sebastian        - MOSiR  Grajewo
4.      Budenas Karolina                - Grajewo
5.      Zawistowski Marcin            -  MOSiR Grajewo
6.      Winikajtys Dariusz               -  Ełk
7-8. Prusinowski Aleks   - KOKiS Kolno , Różański Bertin - Białystok,

Kategoria:  gry deblowe
1.      miejsce  - Liberacki Artur + Rutkowski Dominik
2.      miejsce  - Wakuła Dariusz + Cybulski Jacek
3.      miejsce  - Klej Artur + Kuczko Wojciech
4.      miejsce  - Żyliński Kazimierz + Omeljaniuk Tadeusz
5-8. miejsce – Zaniewski Marian + Łajewski Jarosław, Lubecki Krzysztof + Bronakowski Michał, Bartycha Dariusz + Unruch Marek, Antropik Krzysztof + Żukowski Jerzy,
9-12. miejsce – Prusinowski Aleks + Janiszewski Mariusz, Janiszewski Sebastian + Budenas Karolina, Krymski Marek + Zawistowski Marcin, Siekaniec Leszek + Gąsior Stanisław
13-21. miejsce – Wądołowska Marzena + Laskowski Wiesław, Jasińska Marzena + Szupieńko Robert, Konopczyński Zbysław + Polakowski Józef, Sadowski Zdzisław + Czarnecki Dariusz, Drozdowski Krzysztof + Różański Bertin, Dąbrowski Tadeusz + Sierżan Janusz, Nawrot Jan + Skrocki Tomasz, Winikajtys Dariusz + Pawlak Andrzej

 

 

Sędzia główny i opracowanie – Skibniewski Eugeniusz

wtorek, 16 lipca 2024

Mecz WARMIA - MAZUR (20.07)

poniedziałek, 15 lipca 2024

Rajgród. Nocny Turniej Piłki Nożnej 2024

Komentarze (2)

Dobrze zorganizowany i przeprowadzone zawody tenisa stołowego jak zawsze tej dyscypliny sportu w Grajewie. Zacięte gry i nowe twarze w turnieju.

Kłaniam się nisko Panu Gienkowi za ten doskonały turniej! Pozdrawiam Organizatorów, gratuluję Zwycięzcom i wszystkim Uczestnikom a najbardziej... dziękuję Jankowi :)) Nie sądziłam, iż można tak pięknie zostać Weteranką!
PS Uśmiecham się do Pań, które od samego wejścia sprawiają, iż można poczuć się absolutnie wyjątkowo!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.