czwartek, 30 maja 2024

Sport

  • 10 komentarzy
  • 2475 wyświetleń

Tenis. Marek Krymski mistrzem Kolna

W dniach 23 i 24.03.2024 r. tenisiści stołowi reprezentujący kluby oraz niezrzeszeni z regionu północno-wschodniej części Polski walczyli o tytuły mistrzów miasta Kolna. W kategorii open mistrzowski tytuł wywalczył Marek Krymski, który w finale pokonał Kamila Szczukę- zawodnika białostockiej Ósemki.

W rywalizacji prawie 30 par deblowych Krymski i Janiszewski Sebastian zajęli trzecie miejsce. Najmłodsi adepci sekcji tenisa stołowego MOSiR Liwia Pieńczykowska i Janek Strzałkowski w swoich kategoriach wiekowych zajęli miejsca piąte a rywalizowali z zawodnikami z białostockich Dojlid oraz wyżej notowanymi zawodnikami województwa warmińsko- mazurskiego z Giżycka i Pisanicy.

Do udanych startów w kategorii open może zaliczyć Patryk Zawistowski, który w swoim pierwszym starcie na tym poziomie zaliczył pierwsze zwycięstwa i znalazł się w połowie stawki 58 zawodników. 

 

Komentarze (10)

Marek jak zwykle "jedynka"

Uważam że Janek tuż za Markiem

Janek za Markiem? Gdzie, co, jak?

Takie zawody nie pokazują prawdziwego potencjału zawodnika i nie dają pełnej satysfakcji ze zwycięstwa. Mistrzostwa województwa, kolejny ich etap, albo wyższa liga dopiero zweryfikuje, kto ile potrafi.

gripper mogłeś zagrać i pokazać swoje talenty a po tym wpisie widzę że potrafisz niewiele

Niestety tenis w Grajewie upada mieliśmy 2 ligę czołgowych zawodników na treningach super rywalizację młodzież miała się od kogo uczyć dzisiaj niema nic straszne zaniedbania władz MOSiRu /

jaki jest cel być sparingpartnerem dla ósemki i dojlid a jak ktoś będzie chciał trenować to i bez ligi zostanie zawodnikiem a ludzie muszą pracować żeby żyć. Mario zapraszamy na trening

Człowiek Mario co ty możesz wiedzieć o szkoleniu a zawodnicy co grali w lidze chcą żyć więc muszą pracować a bez jedynki było cienko

Uderz w stół a wini się odezwę

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.