niedziela, 26 maja 2024

Sport

  • 10 komentarzy
  • 2417 wyświetleń

Tenis. Marek Krymski mistrzem Kolna

W dniach 23 i 24.03.2024 r. tenisiści stołowi reprezentujący kluby oraz niezrzeszeni z regionu północno-wschodniej części Polski walczyli o tytuły mistrzów miasta Kolna. W kategorii open mistrzowski tytuł wywalczył Marek Krymski, który w finale pokonał Kamila Szczukę- zawodnika białostockiej Ósemki.

W rywalizacji prawie 30 par deblowych Krymski i Janiszewski Sebastian zajęli trzecie miejsce. Najmłodsi adepci sekcji tenisa stołowego MOSiR Liwia Pieńczykowska i Janek Strzałkowski w swoich kategoriach wiekowych zajęli miejsca piąte a rywalizowali z zawodnikami z białostockich Dojlid oraz wyżej notowanymi zawodnikami województwa warmińsko- mazurskiego z Giżycka i Pisanicy.

Do udanych startów w kategorii open może zaliczyć Patryk Zawistowski, który w swoim pierwszym starcie na tym poziomie zaliczył pierwsze zwycięstwa i znalazł się w połowie stawki 58 zawodników. 

 

środa, 22 maja 2024

Grajewo. ZERÓWKA CUP 2024!

Komentarze (10)

Marek jak zwykle "jedynka"

Uważam że Janek tuż za Markiem

Janek za Markiem? Gdzie, co, jak?

Takie zawody nie pokazują prawdziwego potencjału zawodnika i nie dają pełnej satysfakcji ze zwycięstwa. Mistrzostwa województwa, kolejny ich etap, albo wyższa liga dopiero zweryfikuje, kto ile potrafi.

gripper mogłeś zagrać i pokazać swoje talenty a po tym wpisie widzę że potrafisz niewiele

Niestety tenis w Grajewie upada mieliśmy 2 ligę czołgowych zawodników na treningach super rywalizację młodzież miała się od kogo uczyć dzisiaj niema nic straszne zaniedbania władz MOSiRu /

jaki jest cel być sparingpartnerem dla ósemki i dojlid a jak ktoś będzie chciał trenować to i bez ligi zostanie zawodnikiem a ludzie muszą pracować żeby żyć. Mario zapraszamy na trening

Człowiek Mario co ty możesz wiedzieć o szkoleniu a zawodnicy co grali w lidze chcą żyć więc muszą pracować a bez jedynki było cienko

Uderz w stół a wini się odezwę

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.