Sport

  • 1 komentarzy
  • 9265 wyświetleń

Tenis Stołowy 22 IV

W dniu dzisiejszym w Dobrzyniewie (dziewczęta) i Grajewie (chłopcy) odbywają się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym w kategoriach młodzik, kadet i junior.
 
W turnieju dodatkowymy o tytuły mistrzowskie zwyciężyli:
 
 
Miejsce                                         Młodziczki                                          Młodzicy
1        Kinga Jabłońska - UKS TS Ósemka Białystok                       Patryk Doroszko - MOKS Słoneczny Stok Białystok
2     Aleksandra Dąbrowska - LUKS Czarni Czarna Białostocka  Dariusz Bieńkowski - Orkan Mścichy
3     Zuzanna Chrulska - LUKS Czarni Czarna Białostocka           Sebastian Borys - UKS Białobrzegi
 Miejsce                                     Kadetki                                                 Kadeci
1     Monika Narolewska - SKTS Wałkuscy Łomża                         Kamil Dąbrowski - LUKS Czarni Czarana Białostocka
2     Weronika Łuba - SKTS Wałkuscy Łomża                                 Bartosz Niemyjski - MUKS ZSOiZ Czyżew
3     Emilia Majewska - SKTS Wałkuscy Łomża                              Bartosz Kostro - KTS Wysokie Mazowieckie
Miejsce                                     Juniorki                                                  Juniorzy
1     Joanna Szubzda - MKS Eurocentr Suchowola                         Piotr Zdzienicki - MOKS Słoneczny Stok Białystok
2     Karolina Gwiazdowska - UKS TS Ósemka Białystok              Mateusz Czernik - UKS Baruch Dojlidy Białystok
3     Weronika Łoś - UKS TS Ósemka Białystok                              Jakub Juchniewicz - MOKS Słoneczny Stok Białystok
 
  
Wojciech Bobowski

 

poniedziałek, 22 listopada 2021

Wieści z Maratonki

Komentarze (1)

dobry artykul aby tak dalej chlopaki :)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.