sobota, 18 września 2021

Sport

Tenis stołowy

Tenis stołowy

Najmłodsi MOSiR wrócili z medalem

Tenisiści stołowi województwa podlaskiego w Dobrzyniewie Dużym walczyli o tytuły w najmłodszych kategoriach wiekowych -skrzatów i żaków. Dębińska Lena w kategorii skrzatek i Kacper Goliczewski w kategorii żaków reprezentowali sekcję tenisa stołowego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie w tym turnieju. Dębińska powtórzyła swój wynik z ostatniego turnieju klasyfikacyjnego i wywalczyła brązowy medal w kategorii skrzatek a Goliczewski wywalczył miejsce 9 w kategorii żaków i jest to jego najwyższa pozycja w dotychczasowych startach. 

Mistrzostwa najmłodszych kończą rozgrywki indywidualne w sezonie 2020/2021 ale do rozegrania zostały Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, które rozegrane zostaną 05.06.2021r. w Białymstoku i do rywalizacji drużyn młodziczek województw podlaskiego z  lubelskim powołana została Izabela Popowska z grajewskiego MOSiR. W turnieju tym startują po 12 najwyżej sklasyfikowanych młodziczek i młodzików z ogólnopolskich list rankingowych PZTS  poszczególnych województw.

 

czwartek, 16 września 2021

WARMIA - KRYPNIANKA (sobota,16:00)

wtorek, 14 września 2021

Ernesto Gym - wjeżdżaj do nas!

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.