czwartek, 30 maja 2024

Sport

  • 1 komentarzy
  • 3178 wyświetleń

Tenis dla każdego w MOSiR Grajewo

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie podobnie jak w latach ubiegłych w czasie ferii zimowych zorganizował zajęcia i turniej dla dzieci i młodzieży oraz mieszkańców Grajewa.

Zgodnie z harmonogramem planowanych zadań 31 stycznia był dniem z tenisem stołowym. Od godziny 10.00 do 12.00 najmłodsi mogli pod okiem trenera uczestniczyć w zajęciach treningowych a od 12.00 rywalizowali w turnieju. 18 uczestników w dwóch grupach młodszej i starszej systemem „każdy z każdym” sprawdzili swoje umiejętności.

Zwycięzcami byli wszyscy oraz każdy otrzymał upominek z MOSiR. Udział siedmiolatków, 9-cio i 10-latków oraz wygrane wszystkie pojedynki Pieńczykowskiej Liwii bez straty seta, zacięte mecze 16 pojedynków kończących się często po 3-2 to pozytywne akcenty turnieju.

 

W godzinach 16.00- 17.45 mieszkańcy dorośli sprawdzili swoją sprawność i umiejętności przy zielonych stołach i w tej rywalizacji pierwsze miejsce wywalczył Wiesław Laskowski tuż za Cezarym Przyborowskim i Leszkiem Dylewskim. 

Komentarze (1)

Super sprawa, super sport, rywalizacja z super emocjami

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.