Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 11812 wyświetleń

TBS zbuduje nowe garaże

Na terenie należącym do Towarzystwa Budownictwa Społecznego między ulicą Targową, a Szpitalną w Grajewie powstanie kompleks garaży na sprzedaż. Część postawionego tam ogrodzenia jest tymczasowa i będzie ono odsuwane aż do ul Targowej wraz z powstawaniem kolejnych pomieszczeń, których budowę zaplanowano na wiosnę 2008 roku.

Zgodnie z zawartymi umowami zagrodzono część terenu, która jest w tej chwili użytkowana. Zamykana brama zapewni większe bezpieczeństwo i utrudni dostanie się do środka osobom niepożądanym.

Na prośbę naszych czytelników zapytaliśmy o zaległe umowy własnościowe garaży już istniejących w tym miejscu - W umowie zapisane jest, że możemy przekazać akty własnościowe notarialnie po zakończeniu budowy wszystkich garaży lub na prośbę zainteresowanego możemy wyrazić zgodę na wcześniejsze jej przekazanie Akty własnościowe są przygotowane u notariusza i wystarczy, że zainteresowany zgłosi się do nas, a w ciągu kilku dni załatwimy wszystkie formalności – wyjaśnia prezes TBS-u Jerzy Dereszkiewicz.

e-Grajewo.pl

niedziela, 4 czerwca 2023

Kondolencje p. Beacie Biedrzyckiej

niedziela, 4 czerwca 2023

Zakrem. Oferta pracy

Komentarze (2)


oszust oszust i jeszcze raz oszust

Towarzystwo Wzajemnej Adoracji............no coments

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.