sobota, 29 stycznia 2022

Kultura i rozrywka

  • 3 komentarzy
  • 9253 wyświetleń

Tanecznym krokiem

Sportowym i tanecznym krokiem przez ferie zimowe...

Od kilku lat kadra wychowawcza Środowiskowego Hufca Pracy 10/5 DKM w Grajewie organizuje swoim podopiecznym mnóstwo zajęć służących ciekawemu spędzaniu ferii zimowych.

Pierwszy tydzień laby uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Wojewodzinie spędzili uczestnicząc w turnieju „Mini piłkarzyki”, grając w tenisa stołowego, szachy, warcaby oraz w piłkę siatkową. W ramach zajęć plastycznych wykonywali dekorację na WPATA – niezbędną do przedstawienia kabaretowego „Komediowi Krzyżacy”.

W poniedziałek – 28 stycznia br. grupa dziewcząt z ZSZ w Wojewodzinie przygotowywała się do zaprezentowania swoich umiejętności podczas mini musicalu pt. „Wojna płci”, który za kilka tygodni odbędzie się w Łomży.

Na kolejne dni organizatorzy zaplanowali m.in. kulig w miejscowości Barszcze, zajęcia w sekcji plastycznej „Mój witraż”, warsztaty plastyczne – sztuka malowania i zdobienia paznokci oraz próby przedstawienia „Komediowi Krzyżacy”. Młodzież będzie miała także okazję do gry w piłkę nożną i siatkową.

e-Grajewo.pl

 

Komentarze (3)

kochana teraz brzucha sie nie pokazuje hehehe

fajne laski moze jakis namiar:P:*:*:*:

pozdrowo wam laski

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.