poniedziałek, 26 lutego 2024

Kultura i rozrywka

  • 11 komentarzy
  • 10507 wyświetleń

Talenty z ZSS w Grajewie

Grupa teatralna z Zespołu Szkół Specjalnych z Grajewa wywalczyła jedno z trzech równorzędnych nagród w IV Regionalny Przegląd Grup Teatralnych Szkolnictwa Specjalnego w Białymstoku. W nagrodę dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz wysokiej jakości sprzęt DVD. 


Konkurs odbył się 17 maja br. w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Białymstoku pod hasłem "I Ty możesz zostać AKTOREM". W imprezie wystąpiło kilkanaście grup teatralnych z całego województwa. Konkurs zorganizowały ZS Nr 13 w Białymstoku oraz WOAK w Białymstoku.  


Organizatorzy dodatkowo wyróżnili instruktorów przedstawienia oraz opikunów dzieci. Symboliczną statuetkę otrzymały: Wioletta Skwiot (instruktorka), Nella Mejzner (instruktorka), Adam Łańcow ( keyboard) oraz Krolina Skwiot (gitara). 

- To wielki sukces naszych dzieci. Konkurencja była ogromna, występowała młodzież m.in. z Białegostoku, Hajnówki, Suwałk czy Augustowa. Konkurs pokazał jak wielki potencjał artystyczno - teatralny mają nasze dzieci - powiedziała Wioletta Skwiot, nauczycielka z ZSS w Grajewie.  


Warto dodać, że to nie pierwszy sukces młodzieży z ZSS w Grajewie. Szkoła aktywnie uczestniczy w życiu społecznym miasta, organizują wiele konkursów, spotkań integracyjnych oraz przedstawień kulturalnych. Podkreślić należy doskonałą pracę na co dzień szkolnych pedagogów, instruktorów oraz wszystkich pracowników szkoły. Placówka jest świetnie zarządzana przez dyrektora p. Jarosława Konopkę, o czym świadczy m.in. ilość pieniędzy pozyskanych w ostatnim czasie z funduszy unijnych.  Gratulujemy !!!   


e-Grajewo.pl

poniedziałek, 26 lutego 2024

Grajewskie spotkania z historią

poniedziałek, 26 lutego 2024

Wieści z ZS nr 2

Komentarze (11)

bylim wygralim i wrocilim pozdro
p.s. dalim z siebie wszystko ;/;/;/;/;/;/;/;];];];]

Pozdrowienia dla Adama Borawskiego!

Gratuluje! Takie osiagniecie bardzo swiadczy o szkole i o opiekunach! Oby czesciej mozna bylo czytac takie informacje!

Milo jest przeczytac, ze ktos z Grajewa ma takie osiagniecia! Zycze powodzenia i dalszych sukcesow w rozwoju szkoly!

Wiem z doświadczenia, że dzieciaki osiągnęły takie wyróżnienie nie tylko dzięki własnej pracy,ale i wysiłku opikunów. Gratuluję im zatem i oby mieli więcej takich sukcesów!Warto w coś takiego inwestować!

Pozdrowienia dla mojej wspanialej siostry Wioletty Skwiot oraz gratuluje wspanialego sukcesu jakie osiagnely dzieci przy pomocy ich opiekunow

swietnie, naprawdę świetnie!!!

serio serio

POZDROWIENIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY I.. PANI W.

STRZAŁKA

SWIETNIE ADAS OBY TAK DALEJ POZDROWIENIA DLA ADASIA BORAWSKIEGO SLE TOMEK ROMANOWSKI

BRAWO ŚWIETNIE 1 KLASA (TE LUDZIE ŁADNIEJSI SĄOD MARTY.Ł) SORKI MARTA A WAM POZDROWIENIA

Muszę powiedzieć,że dla mnie to oczywiste że Wiola odniosła sukces...To geniusz na studiach też ma same 5,więc już wiadomo co to za Persona...ale mimo wszystko gratuluję ponieważ to kolejny sukces do kolekcji, a proszę wierzyć, że ma ich nie mało..pozdrawim Siostrzyczkę...Ewa najmłodsza siostra..trzymaj się buziaki

Autor Ewa miało być

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.