czwartek, 28 września 2023

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 9577 wyświetleń

Sztuczna czy żywa?

Naturalną (żywą) choinkę w Grajewie można kupić od 25 zł do nawet 120 zł, w zależności od wielkości, kształtu i rodzaju drzewka.

Sprzedaż choinek, jak powiedziano nam w Nadleśnictwie Rajgród będzie prowadzona przez nich w miejscowościach Ruda i Tama, a cena to ok. 10-30 zł.

Co roku w okresie przedświątecznym zdarzają się jednak nielegalne wycinki drzewek z lasów. Niestety złodziejom grożą symboliczne kary pieniężne.

Sztuczne choinki można kupić już za 30 zł cena zależy głównie od wielkości. Choinki sztuczne mają tę zaletę, że kupujemy je raz i wystarczają na kilka lat, ale tracimy zapach drzewka i magię świąt "ukrytą" w świeżej, żywej choince.

A.B.
e-Grajewo.pl

Komentarze (4)

no dobra jesli 2 metrowa choinka może kosztować koło 120zł to ile kosztowała ta wielka na środku miasta? :>

choinka przed kosciołem była zasponsorowana i tyle .....

Choinka w centrum miasta jest naprawdę super i nie trzeba jej żadnych mega wymiarów, ale przyznam, że mogłaby być bardziej wystrojona,żeby robić dobre wrażonko przynajmniej na ludziach przejeżdżających przez Grajewo...Pozdrowionka!!!!!!!!!!

ejjj...a gdzie dokladnie mozna kupic tania choinke???

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.