Wiadomości

  • 20 komentarzy
  • 5403 wyświetleń

Szpital szuka lekarzy

Szpital Ogólny im. dr Witolda Ginela w Grajewie ogłosił konkurs ofert w sprawie umowy o udzielenie zamówienia na zapewnienie opieki lekarskiej w ramach dyżurów medycznych w ramach następujących części:

 

Część 1- Opieka lekarska w Oddziale Chirurgii Ogólnej wraz z zabezpieczeniem Oddziału Urazowo-Ortopedycznego - Zapewnienie kompleksowej specjalistycznej opieki lekarskiej w Oddziale Chirurgii Ogólnej oraz Oddziale Urazowo-Ortopedycznym, obejmującej udzielanie świadczeń zdrowotnych w dni robocze, tj. od poniedziałku do piątku-w godzinach od 15.35 do 8.00 dnia następnego oraz pozostałe dni od 8.00 do 8.00 dnia następnego. W przypadku potrzeb Zamawiającego, lekarz zabezpiecza pacjentów Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w trakcie pełnienia dyżuru.

 

Część 2- Opieka lekarska w Oddziale Dziecięcym i Pododdziale Noworodkowym - Zapewnienie kompleksowej specjalistycznej opieki lekarskiej w Oddziale Dziecięcym i Pododdziale Noworodkowym obejmującej udzielanie świadczeń zdrowotnych w dni robocze, tj. od poniedziałku do piątku-w godzinach od 15.35 do 8.00 dnia następnego oraz pozostałe dni od 8.00 do 8.00 dnia następnego. W przypadku potrzeb Zamawiającego, lekarz zabezpiecza pacjentów Poradni Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej w trakcie pełnienia dyżuru.

 

Część 3- Opieka lekarska w Oddziale Obserwacyjno-Zakaźnym - Zapewnienie kompleksowej specjalistycznej opieki lekarskiej w Oddziale Obserwacyjno-Zakaźnym obejmującej udzielanie świadczeń zdrowotnych w dni robocze, tj. od poniedziałku do piątku-w godzinach od 15.35 do 8.00 dnia następnego oraz pozostałe dni od 8.00 do 8.00 dnia następnego.

 

Część 4- Opieka lekarska w Oddziale Chorób Wewnętrznych wraz z zabezpieczeniem Oddziału Kardiologii - Zapewnienie kompleksowej specjalistycznej opieki lekarskiej w Oddziale Chorób Wewnętrznych oraz Oddziale Kardiologii, obejmującej udzielanie świadczeń zdrowotnych w dni robocze, tj. od poniedziałku do piątku-w godzinach od 15.35 do 8.00 dnia następnego oraz pozostałe dni od 8.00 do 8.00 dnia następnego.

 

Część 5- Opieka lekarska w Centrum Zdrowia Psychicznego - Zapewnienie kompleksowej specjalistycznej opieki lekarskiej w Centrum Zdrowia Psychicznego obejmującej udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z grafikiem komórki organizacyjnej.

 

 

Dokumenty należy składać w Sekretariacie szpitala do dnia 26.01.2022 r. 

 

 

http://szpital-grajewo.pl/ko-0222-sornpl

 

 

Komentarze (20)

Niedługo administracja tylko zostanie.

Jakiś błyskawiczny ten konkurs.

No przecież kadra kierownicza może leczyć, oni się na wszystkim znają ,na grafikach, na sprzęcie to co tam im operację zrobić

a przeciez dyrektor przed odejsciem mowil ze tylu specjalistow zatrudnil a tu takie braki . wreszcie mozecie zobaczyc jak to wygladalo od srodka

No cóż, chyba jednak pan dyrektor tych wszystkich specjalistów nie pozatrudniał, ciekawe co powiedzą ci jego wszyscy obrońcy jak dowiedzą się o tym o czym niedługo będzie głośno.

czy dobrze liczę poniedziałek piątek po 16h a sobota niedziela po 24h
tygodniowo 130 h i lekarz ma być wypoczęty

Dziekujcie dyrektorowi bo masz gdzie pracować. A konkursy są po to żeby przedłużyć umowy. Takie procedury.

A kto będzie przyjmował do pracy lekarzy?hotelarz, tak jak zignorował odchodzących ze szpitala świetnych specjalistów , a nie może teraz ten specjalista co z nim w gabinecie siedzi, ten to dopiero się zna

Do przedłużania umowy są aneksy. Dziękować za pracę powinien dyrektor godziwą płacą. Konkursy się ogłasza w celu naboru pracowników.

nowa pani tak wszystko obróciła o 180 stopni?
serio...
przez kilka dni tak upadło wszystko, wraz z odejściem największego orła?
jejku, najlepsza załoga najlepszy zarządzający środki zdobyte najlepsze zarządzanie najlepsze wypłaty dla guru i jego prawej ręki..
i co teraz?

No widać że kipisz nienawiścią. Ale to już norma. Lekarzy szpital ma w bród. I obserwuj te konkursy. Będą pracować lekarze którzy dotychczas pracowali. Nowy rok. Nowe umowy. Tyle.

Haha lekarze specjaliści odeszli, czas na pielęgniarki i będzie was leczył starosta z kadrami ze szpitala. Na dyrektorkę nie ma co narzekać na razie, młoda jest bez doświadczenia a że ma doradców z poprzedniego dyrektora / Kadrę zawsze można wymienić biały personel z doświadczeniem niekoniecznie.

O to musielibyscie nieźle się napocić żeby tu ktoś wrócił z tych lekarzy co odeszli, ale oni nowe umowy to już podpisali i to inne szpitale mają świetnych lekarzy, a my no cóż przez tego byłego juz dyrektora i dzięki pozostałym po nim kierowniczkom mamy szpital międzynarodowy, nie sznowaliscie lekarzy tak samo jak nie szanujcie pracowników, jak wy nie dojedziecie to nic się nie zmieni

Masz racje będzie leczyć starostwo i admi hhahaha

Dużo nie wiecie co tam się wyprawia, żadnej pomocy od radnych , ani od wice i starosty, bo każdy pilnuje tylko swojej dupy i jak by tu jeszcze swoich wsadzić na stołek, bezczelnie bez odpowiedniego wykształcenia, bez konkursów

Cóż, lekarze pójdą do spółek. Np. w Ełku jest normalne traktowanie personelu medycznego i zdrowe stosunki międzyludzkie. W grajewskim szpitalu na normalność nie można liczyć.

pierwszy do zmiany starosta z przypadku w kolejności pani z poradni rodzinnej teściowa syna starosty i w dalszej kolejnosci informatyk syn pani z poradni oczywiscie od starosty ! przeciez to parodia co tam sie wyprawia . Klika ? sam nie wiem jak juz to nazwac

Ratownik, starosta z przypadku to mogłoby trafić przypadkowo na człowieka dobrego. Ten starosta jest z nominacji partyjnej, tzn, że w tym przypadku nie można liczyć na nic dobrego.

Szpital nie dość że robi się międzynarodowy, to lekarz z pacjentem nie umie się dogadać, objawy i leki sprawdza na tel, ilu juz czekali na sor po kilka lub kilkanaście godzin bo cudzoziemiec nie umiał się dogadać i załatwić miejsca i przewozu do innego szpitala. Szok co tam się dzieje. A że nikt z tym nic nie robi to już paranoja.

Starosta do dymisji wraz z całą rodziną którą wepchał do szpitala na ciepłe posady. Miej chociaż trochę honoru i sam zrezygnuj dostałeś posadę w prezencie od miastowych radnych i burmistrza (wybory przegrałes)/

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.