środa, 29 marca 2023

Wiadomości

  • 13 komentarzy
  • 11780 wyświetleń

Sześć tysięcy euro za nic- 10 lutego br. o godz. 9.25 mieszkaniec gminy Wąsosz powiadomił Policję o oszustwie.


Mężczyzna na jednym z portali internetowych zamówił ciągnik rolniczy. Następnego dnia na podany nr konta, wpłacił kwotę 6 tysięcy euro. Do chwili obecnej kupujący nie otrzymał zakupionego pojazdu, jak też nie zostały zwrócone Mu pieniądze.
 

- 11 lutego br. o godz. 7.48 mieszkaniec Grajewa zgłosił w grajewskiej Komendzie Powiatowej Policji kradzież.

W godzinach wieczornych poprzedniego dnia nieznany mężczyzna wszedł do mieszkania zgłaszającego przy ul Traugutta w Grajewie. Z wiszącej kurtki dokonał kradzieży dowodu osobistego oraz pieniędzy w kwocie 150 zł.


Policja prowadzi postępowania w w/wym. sprawach.


Komentarze (13)

Mało prawdopodobne mieszkac na trauguta i dać się okraśc ,chyba ze mieszkaniec czasowy.

Jednak idiotów nie sieją nie orzą. Ludzie przecież takie transakcje z daleka śmierdzą Że jeszcze są naiwni acz pazerni.

kto kupuje w ciemno?jesli kogos stac na takie wydatki bez upewnienia sie o nabywanym sprzecie to i stac na podroz w celu dogadania sie osobiscie...takie moje zdanie

Drodzy naiwni. Z wlasnego doswiadczenia powiem Wam, a Wy powtorzcie to innym, ze na portalach internetowych mozna kupic tylko lizaka dla dziecka.

tyle o tym trąbią o oszustach na aukcjach ale dalej są wpadki... przecież od razu widać co jest.. czym to śmierdzi. młody ciągnik za małe pieniążki toż to okazja. na 99% na takiej aukcji nie ma nr kontaktowego tylko napisz do mnie .. a w mailu przeważnie ciągnik za granicą wpłać kasę ja ci dostarczę najlepszą firmą przewozową. dostaniesz tydzień czasu na wytestowanie sprzętu, gwarantowany zwrot kasy w razie czego.. itp itd w tych czasach to takich aukcjowiczów pełno. LUDZIE TROCHĘ LOGIKI. Rozumiem jak się ten gościu czuje po stracie 6 tyś euro ale nie w tych czasach takie targi.. PRZESTROGA DLA INNYCH-NIE ON PIERWSZY I OSTATNI MNÓSTWO TAKICH PRZYPADKÓW OPISANYCH JEST NA WWW.AGROFOTO.PL

To wszystko wina Allegro, Tablicy itp. portali, że pozwalają na aukcje bandytów i wyłudzaczy działających na zasadzie filmu Dług. Gdy ktoś się z nimi skontaktuje w celach informacyjnych jak już uda się dostać tel. oczywiście. Na aukcji dają tylko E-mail i niemal nowy traktor co jest zagranicą za śmieszne pieniądze. I to się szerzy coraz bardziej !

Jeśli ktoś widzi samochód dobrej klasy lub ciągnik w konkretnego rocznika za pół ceny i jeśli ma deko rozumu to widzi że to jest przekręt i mysli że Pana Boga za nogi złapał ale jak ktoś nie ma tego rozumu później żałuje

wiesławie no wybacz ja swemu dziecku nawet lizaka bym nie kupiła a wiadomo co w nim jest?

na zagranicznych portalach już bardzo dawno takie super oferty krążą.. ale jak podniosą trochę te ceny to jeszcze wiecej bedzie zgłoszen .. ale niestety kupuj jak widzisz a nie ze zdjecia..

Na Traugutta ktoś miał taka gotówkę jak 150 zł...? Niesamowite...

hahahahah lola XD dobre....

za prawde powiadam Ci wprost darmo kupiłes a ja tyle za grata wwalił

Moim zdaniem mieszkańcy tej ulicy powinni zamykać drzwi i dbać o bezpieczeństwo czy ich majątek to tylko 1zł czy 1000000zl

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.