wtorek, 18 czerwca 2024

Sport

Szczuczyn. Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w zapasach

MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO LZS MŁODZICZEK W ZAPASACH KOBIET U 14 i U 11 ORAZ TURNIEJU INTEGRACYJNEGO DZIEWCZĄT O PUCHAR BURMISTRZA SZCZUCZYNA

Turniej zgromadził 202 uczestniczek i uczestników oraz wielu sympatyków.

Wyniki

MŁODZICY ( 2010-2011-2012)


Kat. 35 kg

1.Abdurakhmanov Mahomad (12) KS WSCHÓD, Białystok

2.Lickiewicz Michał (12) KS METALOWIEC, Białystok

3.Wysocki Gabriel (12) LUKS AMATOR, Juchnowiec

3.Goliczewski Kacper (10) MLUKS MOSiR, Grajewo


Kat. 38 kg

1.Irshakhov Shakhban (10) KS WSCHÓD, Białystok

2.Sowul Adam (11) UAKS PODLASIE, Białystok

3.Abdulkadirov Hayrullah (12) KS WSCHÓD, Białystok


Kat. 41 kg

1.Khamaev Baisangur (12) KS WSCHÓD, Białystok

2.Muzhdabayev Talha (12) KS WSCHÓD, Białystok

3. Ciborowski Karol (12) MLUKS MOSiR, Grajewo


Kat. 44 kg

1.Kawecki Adam (12) KS WSCHÓD, Białystok

2.Baydarbaev Ismail (12) KS WSCHÓD, Białystok

3. Wołyniec Wiktor (12) MLUKS MOSiR, Grajewo

3.Kukisz Bartłomiej (12) UKS FENIKS, Krynki


Kat. 48 kg

1.Kalinowski Kamil (12) MLUKS MOSiR, Grajewo

2.Kardasz Damian (11) KS METALOWIEC, Białystok

3.Herasimovich Raman (10) UAKS PODLASIE, Białystok

3.Koryciński Szymon (12) KS METALOWIEC, Białystok


Kat. 52 kg

1.Staniszewski Sebastian (10) LMUKS OLIMPIK, Suwałki

2.Zabielski Szymon (10) MLUKS GWIAZDA, Szczuczyn

3.Gałązka Adrian (11) MLUKS GWIAZDA, Szczuczyn

3.Komło Wiktor (12) KS METALOWIEC, Białystok

5.Szleter Bartłomiej (12) MLUKS GWIAZDA, Szczuczyn

5.Sadanowicz Piotr (12) KS METALOWIEC, Białystok

7.Zdrowski Miłosz (11) KS METALOWIEC, Białystok

8.Skrodzki Szymon (12) MLUKS GWIAZDA, Szczuczyn

 


Kat. 57 kg

1.Godun Piotr (10) KS WSCHÓD, Białystok

2.Piekarski Kacper (11) LMUKS OLIMPIK, Suwałki

3.Vozrapilov Amir (10) KS WSCHÓD, Białystok

3.Herbszt Olaf (12) KS METALOWIEC, Białystok

5.Cwaliński Kacper (10) MLUKS GWIAZDA, Szczuczyn

5.Gelogaev Ahmed (12) KS WSCHÓD, Białystok

7.Baydarbaev Idris (11) KS WSCHÓD, Białystok

8.Wyrwas Przemysław (11) MLUKS GWIAZDA, Szczuczyn


Kat. 62 kg

1.Krzywosz Tomasz (10) KS METALOWIEC, Białystok

2.Mochiev Michail (12) KS WSCHÓD, Białystok

3.Dauksz Mikołaj (11) MLUKS GWIAZDA, Szczuczyn

3.Zambrowski Szymon (11) MLUKS GWIAZDA, Szczuczyn

5.Eliskhanov Islam (12) KS WSCHÓD, Białystok

5.Dziądziak Michał (10) MLUKS MOSiR, Grajewo

7.Kraszyński Filip (11) UKS FENIKS, Krynki

8.Tosik Kamil (12) KS WSCHÓD, Białystok

 

Kat. 68 kg

1.Brzeski Paweł (10) UAKS PODLASIE, Białystok

2.Wroceński Michał (11) KS WSCHÓD, Białystok

3.Więckowski Krzysztof (10) MLUKS MOSiR, Grajewo

3.Sierzputowski Oliwier (11) MLUKS GWIAZDA, Szczuczyn


Kat. 75 kg

1.Gelogaev Abubakar Sidik (11) KS WSCHÓD, Białystok

2.Fabiszewski Ryszard (11) KS METALOWIEC, Białystok

3.Kozłowski Szymon (10) MLUKS GWIAZDA, Szczuczyn

3.Abdulkadirov Sayfullah (11) KS WSCHÓD, Białystok

5.Kaigorov Ahmed (12) KS WSCHÓD, Białystok


Kat. 85 kg 

1.Cybula Rafał (10) MLUKS MOSiR, Grajewo

2.Zabielski Piotr (10) MLUKS GWIAZDA, Szczuczyn

3.Danowski Patryk (10) MLUKS GWIAZDA, Szczuczyn

3.Adamski Fabian (10) KS METALOWIEC, Białystok

5.Mroczkowski Mateusz (10) MLUKS GWIAZDA, Szczuczyn


Kat. 100 kg

1.Lichota Wojciech (12) MLUKS GWIAZDA, Szczuczyn

 

 


MINI ZAPASY CHŁOPCÓW (2013-2014- 2015)

Kat. 24 kg

1.Pokojski Jan (15) MLKS SOKÓŁ, Lubawa

2.Paszkowski Julian (15) MLUKS MOSiR, Grajewo

3.Sinicki Dominik (15) LUKS AMATOR, Juchnowiec

3.Bałakier Antoni (15) KS METALOWIEC, Białystok


Kat. 27 kg

1.Pokojski Mikołaj (14) MLKS SOKÓŁ, Lubawa

2.Licznerski Antoni (15) MLKS SOKÓŁ, Lubawa

3.Kosmowski Michał (15) MLUKS GWIAZDA, Szczuczyn

3.Cwaliński Wojciech (15) MLUKS GWIAZDA, Szczuczyn


Kat. 28 kg

1.Dashaev Bilal (15) KS WSCHÓD, Białystok

2.Bukowski Dawid (15) MLUKS GWIAZDA, Szczuczyn

3. Więckowski Marcin (15) MLUKS MOSiR, Grajewo

3.Dąbrowski Szymon (15) MLUKS MOSiR, Grajewo


Kat. 30 kg

1.Kurbanov Abdulla (14) KS WSCHÓD, Białystok

2.Hasiec Borys (13) KS METALOWIEC, Białystok

3.Filipowicz Piotr (15) KS METALOWIEC, Białystok

3.Rosiński Stanisław (14) LUKS WARMIA, Lidzbark Warm.


Kat. 32 kg

1.Rutkowski Mateusz (15) MLUKS GWIAZDA, Szczuczyn

2.Mejłun Michał (13) UKS OLIMP, Kętrzyn

3.Wysocki Adam ( 15) LUKS AMATOR, Juchnowiec


Kat. 34 kg

1.Yurczuk Tsimatei (14) UAKS PODLASIE, Białystok

2.Oleksza Grzegorz (14) UKS FENIKS, Krynki

3.Mroczkowski Jakub (15) MLUKS GWIAZDA, Szczuczyn

3.Khamaev Adam (15) KS WSCHÓD, Białystok


Kat. 35 kg

1.Szerszeń Kacper (13) UKS OLIMP, Kętrzyn

2.Klinkusz Adam (14) MLKS SOKÓŁ, Lubawa

3.Filipowicz Tomasz (13) KS METALOWIEC, Białystok

3.Kurbanov Magomed (13) KS WSCHÓD, Białystok


Kat. 36 kg

1.Danowski Marcel (14) MLUKS GWIAZDA, Szczuczyn

2.Wyrwas Patryk (14) MLUKS GWIAZDA, Szczuczyn

3.Szerszeń Błażej (13) UKS OLIMP, Kętrzyn

3.Bałdyga Piotr (14) MLUKS GWIAZDA, Szczuczyn


Kat.38 kg

1.Pielenc Kacper (13) MLKS SOKÓŁ, Lubawa

2.Dąbrowski Hubert (13) MLUKS MOSiR, Grajewo

3.Wojciechowski Michał (15) MLUKS GWIAZDA, Szczuczyn

3.Abramiuk Aleksander (15) KS METALOWIEC, Białystok


Kat. 39 kg

1.Ostrowski Marcel (14) MLUKS GWIAZDA, Szczuczyn

2.Kamiński Wojciech (14) MLKS SOKÓŁ, Lubawa

3.Lipiński Kacper (13) UKS OLIMP, Kętrzyn

3.Stasiewicz Błażej (15) LUKS AMATOR, Juchnowiec


Kat. 40 kg

1.Zhanchuraev Dzhambulat (13) KS WSCHÓD, Białystok

2.Purwin Wojciech (13) MLUKS MOSiR, Grajewo

3.Wołódźko Franciszek (14) MLKS SOKÓŁ, Lubawa

3.Kondrasiuk Karol ( 15) UAKS PODLASIE, Białystok


Kat. 45 kg

1.Muzdabayev Ramazan (14) KS WSCHÓD, Białystok

2.Chojnowski Wiktor (13) MLUKS GWIAZDA, Szczuczyn

3.Bobrowski Wojciech (14) MLUKS MOSiR, Grajewo

3.Koptas Sebastian (13) KS WSCHÓD, Białystok


Kat. 48 kg

1.Filipowicz Eryk (13) KS METALOWIEC, Białystok

2. Askhabov Malik (14) KS WSCHÓD, Białystok

3. Pasławski Mikołaj (13) UKS OLIMP, Kętrzyn

3.Lubiejewski Natan (15) MLUKS GWIAZDA, Szczuczyn


Kat. 50 kg

1.Smykowski Piotr (13) LMUKS OLIMPIK, Suwałki

2.Dzienis Filip (13) KS METALOWIEC, Białystok

3.Tułodziecki Michał (15) MLKS SOKÓŁ, Lubawa

3.Wesołowski Dawid (13) MLUKS GWIAZDA, Szczuczyn


Kat. 55 kg

1.Niewiarowski Wiktor (15) KS METALOWIEC, Białystok


Kat. 61 kg

1.Siemieniuk Jerzy (13) KS WSCHÓD, Białystok

2.Choiński Feliks (13) KS WSCHÓD, Białystok

3.Bobrowski Jakub (13) MLUKS MOSiR, Grajewo


Kat. 73 kg

1.Filipiak Jakub (13) LUKS WARMIA, Lidzbark Warm.

2.Merzlikov Tsimafei (13) KS METALOWIEC, Białystok

 

 

 

MINI ZAPASY CHŁOPCÓW (2016- 2017)


Kat. 18 kg

1.Marchel Julian (17) KS METALOWIEC, Białystok


Kat. 23 kg

1.Cymkowski Jakub (16) MLUKS GWIAZDA, Szczuczyn

2.Abdurakhmanov Abdullah (16) KS WSCHÓD, Białystok


Kat. 24 kg

1.Laskowski Franciszek (16) MLKS SOKÓŁ, Lubawa

2.Rytfiński Mirosław (17) KS METALOWIEC, Białystok

3.Włodkowski Mikołaj (16) MLUKS GWIAZDA, Szczuczyn

3.Jabłoński Hubert (17) KS WSCHÓD, Białystok


Kat. 26 kg

1.Kowalewski Dorian (17) MLUKS GWIAZDA, Szczuczyn

2.Sak Filip (16) KS METALOWIEC, Białystok

3.Chmielewski Aleksander (16) MLUKS GWIAZDA, Szczuczyn

3.Dybich Antoni (16) MLKS SOKÓŁ, Lubawa


Kat. 29 kg

1.Służ Tymoteusz (16) KS METALOWIEC, Białystok

2.Cukierman Adam (16) KS WSCHÓD, Białystok


Kat. 32 kg

1.Kalinowski Marcin (17) MLUKS MOSiR, Grajewo

2.Kundzicz Michał (16) UAKS PODLASIE, Białystok


Kat. 35 kg

1.Zimnoch Kacper (16) KS METALOWIEC, Białystok 

2.Głębocki Kacper (16) MLUKS MOSiR, Grajewo

3.Kaigarov Faisal (16) KS WSCHÓD, Białystok

3.Soboń Kuba (16) KS WSCHÓD, Białystok


Kat. 37 kg

1.Ryżykow Oleg (16) KS WSCHÓD, Białystok

2.Sierakowski Szymon (17) MLUKS GWIAZDA, Szczuczyn


Kat. 42 kg

1.Świrydowicz Krystian (16) KS WSCHÓD, Białystok

2.Bahl Aleksander (16) KS METALOWIEC, Białystok

 

 

 


PUNKTACJA DRUŻYNOWA CHŁOPCÓW:


KS WSCHÓD (Białystok)- 63 pkt
MLUKS Gwiazda (Szczuczyn)- 43 pkt
KS METALOWIEC (Białystok)- 38 pkt
MLUKS MOSiR (Grajewo)- 25 pkt
MLKS SOKÓŁ (Lubawa) - 21 pkt
UAKS PODLASIE (Białystok)- 14 pkt
LMUKS OLIMPIK (Suwałki)- 8 pkt
UKS OLIMP (Kętrzyn)- 8 pkt
UKS FENIKS (Krynki)- 5 pkt
LUKS WARMIA Lidzbark Warm.- 4 pkt
LUKS AMATOR Juchnowiec- 4 pkt

SĘDZIA GŁÓWNY - Karol Łebkowski

 

Grzegorz Zańko - Prezes Podlaskiego Związku Zapaśniczego

 

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.