środa, 19 stycznia 2022

Kultura i rozrywka

  • 16 komentarzy
  • 9822 wyświetleń

Super duet 20.02.

W październiku zajęli punktowane miejsca w ogólnopolskim „Multiteście” z języka angielskiego, teraz idą jak burza w eliminacjach konkursów szkolnych – Paweł Popko i Przemysław Sulewski, uczniowie SP nr 2 w Grajewie właśnie awansowali do etapu wojewódzkiego.

Przemek znalazł się w gronie najlepszych matematyków w województwie podlaskim.
Paweł wystąpi w finale konkursów z języka polskiego i angielskiego. W konkursie rejonowym, który na początku lutego odbył się w Łomży, chłopcy uzyskali ponad 90 proc. punktów.

Finał konkursu wojewódzkiego odbędzie się 3 marca w Białymstoku. W tym roku szkolnym tytuł laureata w każdym z konkursów otrzyma pięciu najwyżej punktujących uczniów.
 
AM

Komentarze (16)

Paweł, ale z Ciebie mózg ;D Gratuluję i życzę dalszych sukcesów ;)

Chłopaki powodzenia Trzymamy za Was kciuki.

Przemek , życzę powodzenia!

Paweł jesteś spoko aby tak dalej .;]

Pozdro dla Pawła [Paweł masz zostać laureatem !!!! :) ]

Dziwne, aby zdobyli poniżej 90%, jak nie dostają się osoby, które mają poniżej 90% punktów. Dlaczego tylko nikt nie wspomina o finalistach z innych szkół?

Zainteresowany -- myśl chłopie co piszesz bo wstyd.

Ale "zainteresowany" ma rację. Bo "ok" - dla twojej wiadomości - na województwo przechodzą osoby, które uzyskają powyżej 90% punktów na rejonie. I mnie też interesuje, gdzie są uczniowie innych szkół, bo jak wiem to i z innych na województwa poprzechodzili.

dajcie informacje co w sp1 i sp4 tam też mają się czym chwalić

Hey Ci chłopacy uzyskali ponad 90 % a zainteresowany napisał że poniżej 90 % ? Potrafisz rozumnie czytać? Myślcie ludzie bo za was nikt nie będzie tego robił. A że nie napisani z innych szkół to już inna sprawa.

ok to Ty mysl... on napisal, ze ci ktorzy maja ponizej 90% to sie NIE dostaja... i dlatego skomentowal, ze dziwne, zeby uzyskali mniej niz 90%, bo wtedy by sie nei dostali... to Ty mysl, bo cos Ci to nie najlepiej idzie :)

Dziwne, aby zdobyli poniżej 90%, jak nie dostają się osoby, które mają poniżej 90% ---- przeczytaj jeszcze raz co on napisał!!

przeczytalam i to Ty nie rozumiesz... on napisal, ze gdyby mieli mniej niz 90% to by sie nie dostali...

Ty "ok" nie umiesz czytać ze zrozumieniem. "Dziwne, aby zdobyli poniżej 90%, jak nie dostają się osoby, które mają poniżej 90% punktów. Dlaczego tylko nikt nie wspomina o finalistach z innych szkół?" - znaczy, że przecież nikt się nie dostaje, jeżeli ma poniżej 90%.

No właśnie, dlaczego się nie mówi o innych uczniach z innych szkół? U mnie w gimnazjum wiele osób poprzechodziło na województwo, ale dlaczego się o tym nie mówi? Dlaczego się nie mówi, na przykład o tym, że aż połowa uczniów, którzy przeszli z naszego rejonu z fizyki, jest z PG3? Są u nas jeszcze inni finaliści, np. z historii czy z matematyki. Ale o tym się nie mówi. :/

sp4 ma 3 finalistów z matematyki!!!!!!!!!!!!Powodzenia chłopaki w innych konkursach matematycznych

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.