Kultura i rozrywka

  • 9 komentarzy
  • 9658 wyświetleń

Sukcesy Joanny i Magdy z PG1

W ostatnim czasie uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 1 im. PCK w Grajewie brali udział w konkursach i osiągnęli znaczące sukcesy.

Joanna Bagińska z klasy III a została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego, tym samym zwolniona jest z części językowej egzaminu gimnazjalnego. Asi i nauczycielowi przygotowującemu, Pani mgr Małgorzacie Koprowicz, serdecznie gratulujemy.
Magda Ciszyńska przeszła eliminacje wstępne, kwalifikując się do finału w Międzynarodowym Konkursie Super Mikrofon radia Jard. W niedzielę 15 marca zaśpiewała w finale, otrzymując dyplom za debiut. Cieszymy się razem z Magdą, życzymy jej powodzenia i kolejnych sukcesów.

Komentarze (9)

W gimnazjum miałem przyjemność (wtedy myślałem inaczej) mieć zajęcia z j.niemieckiego z Panią M.Koprowicz. Teraz jestem na studiach i dalej koontynuuję naukę niemieckiego i powiem że od tamtej pory nikt mnie więcej nie nauczył i dzięki Pani Małogarzcie teraz cokolwiek "łapię".
Dziękuję i pozdrawiam

gratulacje Asieńko ;)

asiu gratulacje

Magda śpiewa cudownie gratulacje pzdr

Gratulacje dla Magdy xD

gratulacje, grajewianki!!!!!!

Przed lekcjami z niemieckiego nigdy człowiek nie był pewny co się może wydarzyć. Jednak patrząc z perspektywy czasu to p. Koprowicz jest jednak świetnym nauczycielem. Właściwie marnuje się tam w gimnazjum :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.