sobota, 25 maja 2024

Kultura i rozrywka

  • 4 komentarzy
  • 7797 wyświetleń

Sukces Michała z ZSM nr 3


Michał Ostrowski z klasy VI d Szkoły Podstawowej nr 4 w Grajewie osiągnął duży sukces w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym "KRĄG”.

Uzyskał bardzo dobry wynik, który dał mu wraz z czternastoma innym uczniami ze szkół podstawowych z całej Polski IV miejsce. Zabrakło mu niewiele, by znaleźć się w pierwszej trójce. Do konkursu przygotował go nauczyciel historii p. Wiesław Jerulank.

Michał jest wszechstronnym i bardzo dobrym uczniem. Historia jest jego prawdziwą pasją. Dużo czyta, bierze aktywny udział w „Grajewskich Spotkaniach Historycznych” organizowanych przez GIH. Uczestniczy w różnych konkursach z tej dziedziny. Ostatni konkurs pokazał, że doskonale potrafi wykorzystać swoją pasję w sprawdzianie wiedzy.

Gratulujemy!
fot. ZSM 3


Komentarze (4)

gratuluję :-)

świetny wynik Michale, gratulujemy, powodzonka w gimnazjum:)

Brawo Michał!

tylko gratulować i zyczyć abyś nie zboczył z pięknej drogi do ciekawego życia. Zyczę wiele sukcesów , pnij się wyzej i wyżej, takich ludzi potrzeba !!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.