wtorek, 27 lutego 2024

Kultura i rozrywka

  • 8 komentarzy
  • 10155 wyświetleń

Stypendiu marszałka dla Kasi

24 listopada w Urzędzie Marszałkowskim odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Marszałka Województwa Podlaskiego na rok 2007 uczniom uzdolnionym artystycznie z naszego regionu. Wśród 30 nagrodzonych znalazła się również 18-letnia Katarzyna Milewska z Miejskiego Domu Kultury w Szczuczynie.

W b.r. wraz z zespołem zdobyła m.in. I miejsce w kategorii powyżej 16 lat w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki "Złoty Mikrofon " Radia Jard. Ponadto uzyskała wyróżnienia w konkursie Pieśni Eucharystycznej oraz puchar starosty Powiatu Grajewskiego w Przeglądzie Dorobku Kulturalnego Miasta Grajewa. Opiekunem jej talentu z ramienia Miejskiego Domu Kultury jest Maria Ostrowska.

Janusz Marcinkiewicz

poniedziałek, 26 lutego 2024

Grajewskie spotkania z historią

poniedziałek, 26 lutego 2024

Wieści z ZS nr 2

Komentarze (8)

Jestem jej fanem, znam jo dobrze POZDRO KASIA tak 3maj

No brawo dla mojej byłej dziewczynki! Naprawde jestem pełen podziwu i uznania dla niej jest naprawde inna niż wszyscy nawet po osiagnieciach jest taka jak zawsze czyli skromna. Kasiunia nie zmieniaj sie jesteś zajebista nie patrz na zdanie innych którzy Ci poprostu zazdroszcza :) :) wielkie buziaki pewnie domyślasz sie od kogo! :* :* :* :*

Nio nio Kasiunia :D::D SUPER !!!! wiedzialam ze najladniej spiewasz i zawsze sie tego trzymalam nasza Gwiazdo ;p i tak dalej ...... zby tych mikrofonów wiecej było ;p Będę trzymała kciuki w sobote i niedziele ;p buzka :)

A jak.... Kasia rządzi... :D W sobote dostaniesz ode mnie kopa na szczęście przed wystepem. I masz przejść :D Pozdro :*

GRATULACJE!! Tak miało być świetna dziewczyna która ma naprawde talent KASIA RLZ :D :D

Seniorito Katarzyno ;) Jeśli nie ma Pani żadnych planów sylwestrowych to zapraszam serdecznie na taką malutką 150-osobową imprezkę taneczną,którą między innymi sam organizuję ;) 3077730 pod tym numerem GG proszę mnie szukać w przypadku zainteresowania :) Mówię jak najbardziej serio :)

No brawo Kasieńko :D:D:D Jestem z Ciebie dumny :P
Pamietaj tylko ze musisz sie zemna podzielic nagrodą :P
:*

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.