Sport

  • 1 komentarzy
  • 17493 wyświetleń

Strzelectwo sportowe -zawody

GIMNAZJADA POWIATU GRAJEWSKIEGO W STRZELECTWIE SPORTOWYM

 

 

Dnia 09.10.2010r. w Zespole Szkół nr 1 w Grajewie rozegrana została Gimnazjada Powiatu Grajewskiego w strzelectwie sportowym dziewcząt i chłopców. Sędzią głównym zawodów był Edward Doleziński

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA DZIEWCZĄT

 

1.

Magda Konopka

G Wasosz

101

2.

Karolina Jaworowska

G Wasosz

65

3.

Beata Trzonkowska

G Wąsosz

60

4.

Żaneta Surawska

PG 3 Grajewo

56

5.

Katarzyna Tomczyk

PG 3 Grajewo

55

6.

Sylwia Kiełczewska

PG 1 Grajewo

50

7.

Dominika Kalicka

G Rajgród

50

8.

Diana Górska

PG 1 Grajewo

39

9.

Klaudia Zawistowska

G Danówek

39

10.

Magdalena Bagińska

G Rajgród

37

11.

Daria Wróblewska

PG 2 Grajewo

37

12.

Emilia Wołyniec

PG 2 Grajewo

36

13.

Monika Brzósko

PG 1 Grajewo

33

14.

Urszula Archacka

G Danówek

31

15.

Arleta Remfeld

PG 2 Grajewo

29

16

Anna Godlewska

PG 3 Grajewo

20

17

Ewelina Kliś

G Danówek

14

18

Patrycja Grygo

G Rajgród

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA CHŁOPCÓW

 

1

Daniel Zalewski

PG 3 Grajewo

84

2

Grzegorz Jamiński

G Rajgród

78

3

Mateusz Jaworowski

G Wąsosz

74

4

Rafał Świderski

G Rajgród

62

5

Radosław Odolecki

G Danówek

61

6

Kamil Podchul

G Wąsosz

59

7

Paweł Górski

PG 1 Grajewo

50

8

Jakub Szypulski

PG 3 Grajewo

40

9

Maciej Tarnacki

G Wąsosz

35

10

Artur Mieczkowski

G Rajgród

32

11

Bartłomiej Koszczuk

PG 1 Grajewo

27

12

Jakub Gładkowski

PG 1 Grajewo

26

13

Przemysław Duba

G Danówek

21

14

Artur Czyżewski

PG 3 Grajewo

20

15

Adrian Dąbrowski

PG 2 Grajewo

18

16

Adrian Łowczykowski

G Danówek

17

17

Maciej Krupiński

PG 2 Grajewo

16

18

Dawid Koniecko

PG 2 grajewo

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA DZIEWCZĄT

1.Gimnazjum Wąsosz 226 pkt. 45 pkt.

      opiekun: Jacek Jaworowski

2. Publiczne Gimnazjum nr 3 Grajewo 131 pkt. 39 pkt.

    opiekun: Henryk Wielgat

3. Publiczne Gimnazjum nr 1 Grajewo 122 pkt. 34 pkt

    opiekun: Mariusz Wielgat

4. Publiczne Gimnazjum nr 2 Grajewo 102 pkt. 30 pkt

5. Gimnazjum Rajgród 92 pkt. 27 pkt

6. Gimnazjum Danówek 84 pkt 25 pkt

     

    KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA CHŁOPCÓW

1. Gimnazjum Rajgród 172 pkt. 45 pkt.

opiekun: Andrzej Graczewski

2. Gimnazjum Wąsosz 168 pkt. 39 pkt

opiekun: Andrzej Jaworowski

3. Publiczne Gimnazjum nr 3 Grajewo 144 pkt. 34 pkt.

opiekun: Henryk Wielgat

4. Publiczne Gimnazjum nr 1 Grajewo 103 pkt 30 pkt

5. Gimnazjum Danówek 99 pkt. 27 pkt

5. Publiczne Gimnazjum nr 2 Grajewo 42 pkt. 25 pkt

 

Zarząd Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Grajewie składa podziękowanie Dyrekcji Zespołu Szkół nr 1 w Grajewie za udostępnienie obiektów sportowych i organizację gimnazjady. Edwardowi Dolezińskiemu i Marzenie Sosnowskiej za organizacje i sprawne przeprowadzenie zawodów.

 

Pełnomocnik Powiatu Grajewskiego

Regina Sulewska

 

Komentarze (1)

Magda jesteś najlepsza gratulacje :*

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.