Sport

  • 4 komentarzy
  • 11294 wyświetleń

Strzelczyk Mistrzem!

Strzelczyk Halowym Mistrzem Województwa Podlaskiego

Jakub Strzelczyk uczeń Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Grajewie zwyciężył w Halowych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodzików, które odbyły się 09.02.2013r w Białymstoku. Kuba okazał się bezkonkurencyjny w biegu na 60m, dwukrotnie bijąc rekord życiowy. Finał A wygrał z czasem 7,57s co jest wartościowym wynikiem dla tej grupy wiekowej.

Na tych samych zawodach Sebastian Gbur okazał się najlepszy wśród juniorów młodszych. Dystans 60m pokonał w czasie 7,44s. W tym roku Sebastian biegał ten dystans zdecydowanie szybciej, wynikiem 7,31 zajął pierwsze miejsce w Finale B Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, które odbyły się w Spale.

Podczas Halowych Mistrzostw Województwa Podlaskiego został rozegrany także konkurs pchnięcia kulą juniorów mł. W konkursie tym zwyciężył Marcin Makowski, który „ piątkę” posłał na odległość 14,14m. Jest to nowy rekord życiowy tego zawodnika.

 


czwartek, 18 kwietnia 2024

WARMIA Grajewo. Zapraszamy na mecz!

czwartek, 18 kwietnia 2024

PARTA 1951 Szepietowo - WARMIA Grajewo 1:3

Komentarze (4)

Gratulacje! ;)

Brawo Kuba!!!

Kubas piękna sprawa ,wynik rewelacja..tak trzymać..rośnie nam polski Bolt...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.